calldocumentfacebookmessagemypartnerwindowsapplegoogleplayworkerroutecoinspinterestplaysearchsmartphonetwittercaraccordeonvideoarrowarrowdownloaddownloaduploadsection_scrollerglobemapIcon-Shop-Websitecontactenergyhomebridgeshighrisetunnelmininghousearrow-uparrow-downarrow-leftarrow-leftarrow-circle-rightchevron-right-circleuserexternlinkclose
Ik stem ermee in dat deze website cookies voor analyses en gepersonaliseerde inhoud gebruikt. Meer informatieOK
Ik stem ermee in dat deze website cookies voor analyses en gepersonaliseerde inhoud gebruikt. Meer informatieOK
Belgium

Uw contactpersonen bij Doka België

In iedere regio binnen België staat uw Doka-team voor u klaar! | Votre équipe Doka est disponible dans chaque région en Belgique !

DIRECTIE / DIRECTION

Koen Lamers
Algemeen Directeur | Directeur Général
T: +32 2 454 88 01
M: +32 477 40 88 71
E: koen.lamers@doka.com

Brecht Diependaele
Technisch Directeur | Directeur Technique
T: +32 2 454 88 21
M: +32 498 62 04 56
E: brecht.diependaele@doka.com

Gaetan Crispeels
Administratief en Financieel Directeur |
Directeur Administratif & Financier
T: +32 2 454 88 11
M: +32 476 22 79 68
E: gaetan.crispeels@doka.com

Hubert Dubois
Verkoopsdirecteur | Directeur des ventes
M: +32 475 81 01 74
E: hubert.dubois@doka.com

TECHNISCH-COMMERCIEEL AFGEVAARDIGDEN / DELEGUES TECHNICO-COMMERCIAUX

Wim Sevenois
Regio West-Vlaanderen | Région de la Flandre occidentale
M: +32 475 74 48 84
E: wim.sevenois@doka.com

Bernard Havaux
Regio's Wallonië, Zuid-Brussel, Henegouwen en Namen |
Régions de la Wallonie, Bruxelles Sud, Hainaut et Namur
M: +32 475 57 88 78
E: bernard.havaux@doka.com

Bart Asselman
Regio Antwerpen | Région d'Anvers
M: +32 478 55 78 08
E: bart.asselman@doka.com

Xavier Tielliu
Regio's Oost-Vlaanderen, Luik en Luxemburg |
Régions de la Flandre orientale, Liège et Luxembourg
M: +32 475 26 98 43
E: xavier.tielliu@doka.com

Domien Brems
Regio Limburg | Région de Limbourg
M: +32 473 84 13 38
E: domien.brems@doka.com

Dave De Wachter

Dave De Wachter
Regio's Vlaams-Brabant en Noord-Brussel |
Régions du Brabant flamand et Bruxelles Nord
M: +32 474 52 11 27
E: dave.de-wachter@doka.com