calldocumentfacebookmessagemypartnerwindowsapplegoogleplayworkerroutecoinspinterestplaysearchsmartphonetwittercaraccordeonvideoarrowarrowdownloaddownloaduploadsection_scrollerglobemapIcon-Shop-Websitecontactenergyhomebridgeshighrisetunnelmininghousearrow-uparrow-downarrow-leftarrow-leftarrow-circle-rightchevron-right-circleuserexternlinkclose
Contact

Uw contactpersonen bij Doka België

In iedere regio binnen België staat uw Doka-team voor u klaar!

Map Sales Belgium

DIRECTIE

Koen Lamers
Algemeen Directeur
T: +32 2 454 88 01
M: +32 477 40 88 71
E: koen.lamers@doka.com

Brecht Diependaele
Technisch Directeur
T: +32 2 454 88 21
M: +32 498 62 04 56
E: brecht.diependaele@doka.com

Gaetan Crispeels
Administratief en Financieel Directeur
T: +32 2 454 88 11
M: +32 476 22 79 68
E: gaetan.crispeels@doka.com

Hubert Dubois
Verkoopsdirecteur
M: +32 475 81 01 74
E: hubert.dubois@doka.com

TECHNISCH-COMMERCIEEL AFGEVAARDIGDEN

Robbrecht Cassiman

Robbrecht Cassiman
Regio West-Vlaanderen
M: +32 475 74 48 84
E: robbrecht.cassiman@doka.com

Bernard Havaux
Regio's Wallonië, Zuid-Brussel, Henegouwen en Namen
M: +32 475 57 88 78
E: bernard.havaux@doka.com

Bart Asselman
Regio Antwerpen
M: +32 478 55 78 08
E: bart.asselman@doka.com

Xavier Tielliu
Regio's (Zuid-)Oost-Vlaanderen, Luik en Luxemburg
M: +32 475 26 98 43
E: xavier.tielliu@doka.com

Domien Brems
Regio Limburg
M: +32 473 84 13 38
E: domien.brems@doka.com

Dave De Wachter

Dave De Wachter
Regio's Vlaams-Brabant, (Noord-)Oost-Vlaanderen en Noord-Brussel
M: +32 474 52 11 27
E: dave.de-wachter@doka.com