Veidņu eksperti.

■ Betonēšanas veidņu tirdzniecība un noma
■ Saplākšņa tirdzniecība un noma
■ Inženieru konsultācijas un projektēšana

Dokadek 30

Dokadek 30 Dokadek 30

Betonēšanas veidņi

Rāmja veidņi Frami Xlife

Rāmja veidņi Frami Xlife
Frami Xlife ir vieglas konstrukcijas veidņu sistēma, kas ir ērti pielāgojama jebkādiem pamatu un sienu betonēšanas darbiem. Šī sistēma ir ērti lietojama.

Vairāk
Rāmja veidņi Framax Xlife

Rāmja veidņi Framax Xlife
Framax Xlife ir rāmja veidņu sistēma, kurā tiek izmantoti tikai daži atšķirīgi paneļu formāti, lai iegūtu konsekventu moduļu sistēmu ar 15 cm soli, neatkarīgi no tā, vai paneļi tiek novietoti vertikāli vai uz sāniem.

Vairāk
Lietošanas instrukcija
Nesošās sastatnes Staxo 40

Nesošās sastatnes Staxo 40
Ēku būvniecībai paredzēta viegla nesoša sastatņu sistēma. Nesošās sastatnes Staxo 40 izceļas ar ļoti vienkāršu lietošanu un ir lieliski pielāgojamas jebkuram ēku būvniecības projektam.

Vairāk


Paneļu pārseguma veidņi Dokadek 30

Paneļu pārseguma
veidņi Dokadek 30

Dokadek 30 ir manuāli montējama bezsiju veidņu sistēma, kas izveidota kā viegla tērauda konstrukcija no rāmjiem, kas pārklāti ar pulverpārklājumu un koka/plastmasas kompozīta loksnēm.

Vairāk
Pārseguma veidņi Dokaflex

Pārseguma veidņi Dokaflex
Dokaflex 1-2-4 ir elastīga manuālā sistēma griestu pārsegumiem. To ir viegli un ērti montēt, jo tiek pielietots loģisks algoritms.

Vairāk
Lietošanas instrukcija
Betona stiprības mērīšana ar Concremote

Betona stiprības mērīšana ar Concremote
Concremote dod iespēju būvlaukumā mērīt betona stiprību reālajā laikā. Izmantotā svērtās gatavības metode nodrošina uzticamu, standartiem atbilstošu informāciju par betona stiprības veidošanos. Tas veicina mērķtiecīgu veidņošanas
un monolīta betona būvniecības darbu pārvaldību.

Vairāk

OSB un finiera loksnes

SIA Doka Latvia noliktavā ir pieejama plaša materiālu un izmēru izvēle. Aicinām paprasīt cenu piedāvājumu savam projektam.

OSB loksnes

OSB loksnes
OSB loksnes ir universāls produkts, ko būvniecībā izmanto betonēšanas darbos, grīdu klāšanai, sienās, griestos un jumtos. OSB plaši pielieto karkasa māju ražotāji.

Slīpēts un neslīpēts saplāksnis

Slīpēts un neslīpēts saplāksnis
Slīpēts un neslīpēts saplāksnis celtniecībā tiek plaši pielietots grīdu klāšanai, griestos un sienās. Betonēšanas darbos to mēdz izmantot dažādu tehnisku mezglu izbūvei.

Laminēts saplāksnis

Laminēts saplāksnis
Laminēts saplāksnis tiek plaši pielietots betonēšanas darbos, celtniecības paneļos, grīdās, apdares paneļos iekštelpās un transportlīdzekļu būvē. Piedāvājumā papeles un bērza laminēts saplāksnis.

Serviss

Drošība

Drošība

Augstas kvalitātes veidņi
Doka piedāvā kvalitatīvu un izturīgu betonēšanas veidņu tirdzniecību un nomu. Rezultātā klienti taupa laiku un naudu.

Apkopes serviss
Pēc veidņu atgriešanas tie tiek pārbaudīti, tīrīti un nepieciešamības gadījumā laboti. Šie darbi pagarina veidņu kalpošanas mūžu, nodrošina drošību un funkcionalitāti.

Drošības sistēmas
• Drošības margas
• Drošības aizsargbarjeras
• Darba platformas un trepes

Naudas ekonomija

Naudas ekonomija

Tirdzniecības pārstāvis
Doka tirdzniecības pārstāvis ir uzticams atbalsts projekta realizācijas gaitā. Tirdzniecības pārstāvis palīdzēs ar:

• Produktu specifikāciju sagatavošanu
• Cenu piedāvājumu sagatavošanu
• Produktu transporta organizēšanu
• Veidņu montāžas tehnisko uzraudzību
• Projekta noslēgšanu

Inženieru konsultācijas
Doka inženieri sagatavos klientam piemērotu veidņu risinājumu ātram un efektīvam darbam.

Laika ekonomija

Laika ekonomija

Individuālie risinājumi
Tehniski sarežģītos projektos, Doka pielieto savu starptautisko pieredzei. Radošu projektu realizācijai klientiem tiek piedāvāti individuāli risinājumi.

Doka transports
Ja klientam nav sava transporta, Doka sniedz savus transporta pakalpojumus veidņu atvešanai un aizvešanai.

Statiskie aprēķini
Doka veic slodžu statiskos aprēķinus, lai nodrošinātu efektīvu un drošu projekta realizāciju.

Realizētie projekti

Koncertzāle Lielais dzintars

Koncertzāle Lielais dzintars
Koncertzāles Lielais Dzintars būvniecība bija tehniski sarežģīts process. Lielākā daļa betonēšanas darbu notiek čaulveidīgā rāmī. SIA Doka Latvia inženieru uzdevums bija piedāvāt efektīvāko betonēšanas veidņu sistēmu un izstrādāt darbu veikšanas grafiku. Darbi tika veikti labā kvalitātē.

Latvijas Nacionālā bibliotēka

Latvijas Nacionālā bibliotēka
Latvijas Nacionālās bibliotēkas būvniecības gaitā SIA Doka Latvia celtniecības uzņēmumam piedāvāja nestandarta betonēšanas veidņu sistēmu sarežģīta tehniskā mezgla betonēšanai. Rezultātā tika veikta betonēšanas darbu optimizācija, padarot tos tehniski drošus, efektīvus un ātrus. Darbi tika veikti laicīgi un labā kvalitātē.

Tartu tilts

Tartu tilts
Tartu tilta būvniecībā sarežģītākais bija nodrošināt tilta būvniecību bez sastatņu izmantošanas. Tilta salaidumi šķērsoja upi, pateicoties nestandarta veidņu sistēmai, kas Baltijas valstīs tika izmantota pirmo reizi.

Dokumenti&rīki

Lūdzu ņemiet vērā, ka šeit atrodamā informācija ir pieejama populārākajām veidņu sistēmām un to sastāvdaļām.
Ja jums ir radušies jautājumi par šeit pieejamiem dokumentiem vai arī šeit neatrodat kādu dokumentu, aicinām sazināties ar tirdzniecības pārstāvi.

Informācija lietotājiem - latviešu valodā

Dokaflex 1-2-4
Framax Xlife
Dokamatic galds
Modul darba sastatnes

Informācija lietotājiem - krievu valodā

Rīki

Pamēģini Doka kalkulatoru un rūpīgi plāno savus būvniecības darbus!Kalkulators svaiga betona radītā spiediena aprēķināšanai.
Vairāk

Kalkulators pārseguma veidņu sistēmas Dokaflex lietošanai.
Vairāk

Karjera

KARJERA

Laipni lūdzam Doka Latvia karjeras sadaļā!


Ja vēlies strādāt SIA Doka Latvia, aicinām sagatavot savu CV latviešu valodā un nosūtīt mums uz e-pastu. Jūsu kontaktus saglabāsim savā datu bāzē! latvia@doka.com

Kontakti

SIA Doka Latvia nodarbojas ar betonēšanas veidņu nomu un tirdzniecību pamatu, sienu, griestu pārsegumu, lifta šahtu utml. betonēšanas darbu veikšanai. Doka Latvia piedāvā risinājumus privātmāju, daudzstāvu dzīvojamo māju, tiltu, torņu un citu konstrukciju celtniecībai. Betonēšanas veidņu moduļu sistēma nodrošina plašu pielietojumu un palīdz ietaupīt laiku un kontrolēt būvniecības izmaksas. SIA Doka Latvia viena no galvenajām prioritātēm ir darba drošība.