Klojinių ekspertai.

■ Klojinių nuoma ir pardavimas
■ Plokštės nuoma ir pardavimas
■ Inžinerinis palaikymas ir projektavimas

Dokadek 30

Dokadek 30 Dokadek 30

Klojinių sistemos

Frami Xlife

Lengvieji klojiniai Frami Xlife dėl ypač tvirto karštu būdu cinkuoto plieninio rėmo yra nepamainomi norint greitai ir ekonomiškai dirbti nenaudojant krano.

Naudojamas greitai statybai
dėl paprastų ir praktiškų elementų

Geras kainos ir kokybės santykis
dėl sistemoje integruotų savybių

Paprastas naudojimas ir planavimas
dėl praktiško skydų dydžių tinklelio

Puikus betono rezultatas
dėl sistemos patvarumo ir ilgaamžiškumo

Saugi darbo vieta
dėl paprasto sujungimo su kopėčių ar platformų sistema

Dokadek 30

Dokadek 30 yra besijė perdangos sistema, montuojama rankomis, suprojektuota iš lengvų, plieninių ir dažais dengtų rėmų su kompozitine (medžio/plastiko) faneros plokšte. Galimybė laisvai pasirinkti darbo metodą: su paprastomis galvomis ir betono stiprio matavimo prietaisu Concremote, arba su krentančiomis galvomis, ankstyvu klojinių išardymu.

Greitis: greičiau surinkti – greičiau išrinkti.

Saugumas: efektyvus darbas ir saugaus pagrindo.

Paprastumas: lengva paaiškinti – lengva naudoti.

Staxo 100

Su ypač tvirtais plieniniais rėmais, Staxo 100 sistema skirta aukštiems parėmimo taškams bei didelėms apkrovoms. Čia puikiai dera aukštas saugumo lygis bei didelė laikomoji galia.

Optimalus elementų panaudojimas
Ypač didelė sistemos laikomoji galia

Ypač saugi darbo vieta
Dėl sistemoje integruotų saugos elementų

Optimaliai pritaikoma jūsų projektui
Dėl visų reguliuojamų elementų

Katalogai

Čia jūs galite atsisiųsti pačių populiariausių Doka sistemų informaciją vartotojui.
Jeigu turite klausimų dėl kataloguose esančios informacijos arba nerandate reikiamos informacijos, prašome susisiekti su Doka pardavimu atstovu.

Plokštė

Topolio plokštė
Prieinama kaina - laminuota topolio plokštė.
Panadojimas – 1-2 kartai.

Beržo plokštė
Ekonomiška – laminuota beržo plokštė, skirta efektyviam naudojimui. Panaudojimas iki 20 kartų.

Doka 3-SO plokštė
Doka 3-SO plokštė yra plačiai naudojama visuose betonavimo darbuose: tiek pamatų, sienų bei perdangų. Unikali trijų sluoksnių technologija užtikrina paprastumą ir ilgaamžiškumą.
Panaudojimas iki 40 kartų.

Kreipkitės dėl kainos pasiūlymo!
Julius Kuliešis
Pardavimų vadybininkas
Tel.: +37061530749
El. paštas: julius.kuliesis@doka.com

Paslaugos

Efektyvumo didinimas su "Doka"

Patikimas partneris visuose projekto etapuose

Su "Doka" jūs turite patikimą partnerį jūsų pusėje visuose projekto etapuose. Nuo planavimo iki įgyvendinimo iki sėkmingo projekto užbaigimo: "Doka" siūlo savo paslaugas Jums, kad Jūsų projektas būtų efektyviai įgyvendintas. Proceso metu jūs gaunate iš "Doka" visapusiškos praktinės patirties projektuojant gyvenamuosius statinius, komercinės paskirties pastatus, aukštybinius pastatus, tiltus, energetikos, tunelių ir kalnakasybos sektoriuose.

Didžiausia nauda iš klojinių sistemų

Doka paslaugos apima platų įvairių kompetencijų spektrą. Taigi esate pasiryžę rasti sprendimus, atitinkančius individualius pastato projekto reikalavimus.

Projektavimas

Kruopštus ir tikslus planavimas yra greito ir saugaus darbo su klojiniais pagrindas. "Doka" inžinieriai padės jums sumažinti savo kaštus ir leisti sėkmingai įgyvendinti projektą.

Statybvietės procesų optimizavimas

"Doka" siūlo specialius įrankius, kurie padeda valdyti projekto procesus. Tai būdas pagreitinti betonavimo darbus, optimizuoti medžiagas ir efektyviau dirbti.

Gamybos paslaugos

Doka gamybos paslaugos ypač padeda projektuose su individualiais reikalavimais, kurie reikalauja ypač aukštos kokybės rezultato. Specialiai apmokyti Doka darbuotojai padeda statybvietėje spręsti problemas.

Konsultacijos ir seminarai

Individualiai konsultuojant ir parenkant tinkamus mokymus Doka gali padėti optimizuoti darbo eigą kiekviename projekto etape.

Logistika

Klojinių prieinamumas yra lemiamas veiksnys įgyvendinant projektą laiku ir už planuotą kainą. Pasaulinis logistikos tinklas leidžia lengvai užsisakyti reikiamas klojinių sistemas.

Projektai

3 Bures


A klasės biurų pastatas Vilniuje – 3 Burės

Daugiaaukščių rajone sostinėje, Lvovo g. Šalia Konstitucijos prospekto 2018m. pabaigoje iškils trečiasis burės bokštas – „3 Burės”. Bendras plotas sieks 18 458 kv. m. Projekto architektas a.a. Leonidas Merkinas, o statybų generalinis rangovas „YIT Kausta.

Gedimino-pr-47


Daugiabutis gyvenamasis namas su komercinėmis patalpomis, Gedimino pr. 47, Vilnius

Pačioje Vilniaus širdyje, Gedimino prospekte 47, iškilo visiškai naujas daugiabutis gyvenamasis su komercinėmis patalpomis. Projekto įvykdymu nuo griovimo ir statybos pabaigos darbų rūpinosi įmonė UAB „Keista”

Arka


Kauno širdyje A klasės biurų pastatas - Arka

Kauno širdyje esančio ir paskutines dienas skaičiuojančio „Respublikos“ viešbučio kaiminystėje, kyla modernus septynių aukštų A klasės verslo centras „Arka“. Generalinis rangovas AB „YIT Kausta“ turėjo iššūkį dėl sudėtingos pastato konstruktyvo įrengimo technologijos. Kone 2 metrų aukščio gelžbetoninių sijų betonavimui buvo panaudotas „Doka Lietuva“ naujausias produktas – Concremote


TIPOS-8

Tipos 8

Prisiregistruokite ir naudokite DokaCAD 8 visiškai nemokamai!

Su Doka projektavimo programų paketu galėsite ne tik susiprojektuoti klojinius savo projektui, bet ir suskaičiuoti elementų kiekį, bei įvertinti veikiančias apkrovas.

Tipos 8 parsisiųsti


Tipos Piecelist Editor 8

Tipos Priecelist Editor 8

Greitas ir paprastas klojinių kiekių skaičiavimasTipos Beam Statics 8

Tipos Beam Statics 8

Ypač paprastas apkrovų įvertinimasDokaCAD 8

DokaCAD 8

AutoCAD programos papildinys, paprasta projektavimo programa leidžianti greitai ir tiksliai, pusiau automatiškai suprojektuoti klojinius.

Doka atsisiuntimai

*Visos programos tik atsisiuntus yra bandomosios versijos. Įvedus atpažinimo slaptažodį įjungiama pilna versija. Veikiant bandomajai versijai negalima saugoti ir spausdinti projektų.
Atidarius kiekvienos programos bandomąją versiją, jums suteikiama galimybė užsiregistruoti. Užbaigus registraciją, gausite atpažinimo slaptažodis el. Paštu. Šis slaptažodis galioja tik registruotai programai ir naudojamam kompiuteriui. Galite rasti gaires, kaip leisti DokaCAD čia.

** "DokaCAD 8" būtina sąlyga yra įdiegta "AutoCAD" programa, atitinkanti minimalius sistemos reikalavimus.

Susisiekite su mumis

Jei norite prisijungti prie Mūsų komandos, susisiekite: