calldocumentfacebookmessagemypartnerwindowsapplegoogleplayworkerroutecoinspinterestplaysearchsmartphonetwittercaraccordeonvideoarrowarrowdownloaddownloaduploadsection_scrollerglobemapIcon-Shop-Websitecontactenergyhomebridgeshighrisetunnelmininghousearrow-uparrow-downarrow-leftarrow-leftarrow-circle-rightchevron-right-circleuserexternlinkclose
Contact

Doka Nederland

Longobardenweg 11 / 5342 PL Oss
Postbus 399 / 5340 AJ Oss
T: +31 412 65 30 30
F: +31 412 65 30 31
nederland@doka.com
www.doka-nederland.nl

DIRECTIE

Roland Kastner

Roland Kastner
Algemeen Directeur
T: 0412 - 65 30 40
E: roland.kastner@doka.com

SALES

Arie Ligthart - adviseur bekistingen - Doka Nederland

Arie Ligthart
Bekistingsadviseur regio Noord-West
T: 0412 - 65 30 30
M: 06 - 53 492 340
E: arie.ligthart@doka.com

Frans Hendriks - adviseur bekistingen - Doka Nederland

Frans Hendriks
Bekistingsadviseur regio Zuid / Zuid-West
T: 0412 - 65 30 30
M: 06 - 12 903 549
E: frans.hendriks@doka.com

Remco de jong - Adviseur Bekistingen - Doka Nederland

Remco de Jong
Bekistingsadviseur regio Noord
T: 0412 - 65 30 30
M: 06 - 29 43 99 42
E: remco.de-jong@doka.com

Thijs van der Wielen - sales engineer - doka Nederland

Thijs van der Wielen
Sales-Engineer
T: 0412 - 65 30 45
E: thijs.van-der-wielen@doka.com

P.Princen - Sales Engineer - Doka Nederland

Patrick Princen
Sales-Engineer
T: 0412 - 65 30 37
E: patrick.princen@doka.com

Nadia Hassoune

Nadia Hassoune
Sales Management Assistant
T: 0412 - 65 30 30
E: nadia.hassoune@doka.com

ENGINEERING

E. Caris - Manager Engineering - Doka Nederland

Erik Caris
Manager Engineering
T: 0412 - 65 30 43
M: 06 - 30 692 098
E: erik.caris@doka.com

H. van rijswijk - engineer bekistingen - doka nederland

Harry van Rijswijk
Engineer
T: 0412 - 65 30 49
E: harry.van-rijswijk@doka.com

J. Peeters - egineer bekisting - Doka Nederland

Jos Peeters
Engineer
T: 0412 - 65 30 42
E: jos.peeters@doka.com

Jeroen Prinsen

Jeroen Prinsen
Project Engineer
T: 0412- 65 30 44
E: jeroen.prinsen@doka.com

r. van boxtel - engineer - doka nederland

Ramon van Boxtel
Engineer
T: 0412 - 65 30 48
E: ramon.van-boxtel@doka.com

P.gubbels - Engineer Bekisting - Doka Nederland

Pim Gubbels
Engineer
T: 0412 - 65 30 32
E: pim.gubbels@doka.com

OPERATIONS

Alex Volders - Manager Operations - Doka Nederland

Alex Volders
Manager Operations
T: 0412 - 65 30 30
M: 06 - 13 327 702
E: alex.volders@doka.com

Jeroen Stadhouders

Jeroen Stadhouders
Commercieel Administratief Medewerker
T: 0412 – 65 30 46
E: jeroen.stadhouders@doka.com

Ronald Voogt

Ronald Voogt
Commercieel Administratief Medewerker
T: 0412 – 65 30 35
E: ronald.voogt@doka.com

wiljan Geurts - Doka Nederland

Wiljan Geurts
Commercieel Administratief Medewerker
T: 0412 – 65 30 35
E: wiljan.geurts@doka.com

YARD

paul timmermans - Yard manager - Doka Nederland

Paul Timmernans
Yard Manager
M: 06 - 57 80 07 49
E: paul.timmermans@doka.com

Sezgin Karakaya

Sezgin Karakaya
Assistant Yard Manager
T: 0412 – 65 30 36
M: 06 23 10 11 69
E: sezgin.karakaya@doka.com

Tugtekin Ozen- Doka medewerker

Tugtekin Ozen
Yard Medewerker

Kadir Bayir - Doka Nederland

Kadir Bayir
Yard Medewerker

Joey van de Pas - Yard Medewerker - Doka Nederland

Joey van de Pas
Yard Medewerker

FINANCIEEL

Bart Van Hout

Bart van Hout
Manager Finance & Support
T: 0412 – 65 30 33
E: bart.van-hout@doka.com

Monique Moerland

Monique Moerland
Financiële Administratie
T: 0412 – 65 30 34
E: monique.moerland@doka.com