calldocumentfacebookmessagemypartnerwindowsapplegoogleplayworkerroutecoinspinterestplaysearchsmartphonetwittercaraccordeonvideoarrowarrowdownloaddownloaduploadsection_scrollerglobemapIcon-Shop-Websitecontactenergyhomebridgeshighrisetunnelmininghousearrow-uparrow-downarrow-leftarrow-leftarrow-circle-rightchevron-right-circleuserexternlinkclose
Contact

Doka Nederland

Longobardenweg 11
5342 PL Oss
T: +31 412 65 30 30
nederland@doka.com
www.doka.nl

DIRECTIE

Hennie Roebroeks

Hennie Roebroeks
Algemeen Directeur
T: 0412 - 65 30 30
E: hennie.roebroeks@doka.com

SALES

Arie Ligthart - adviseur bekistingen - Doka Nederland

Arie Ligthart
Bekistingsadviseur regio Noord-West
M: 06 - 53 492 340
E: arie.ligthart@doka.com

Frans Hendriks - adviseur bekistingen - Doka Nederland

Frans Hendriks
Bekistingsadviseur regio Zuid / Zuid-West
M: 06 - 12 903 549
E: frans.hendriks@doka.com

Remco de jong - Adviseur Bekistingen - Doka Nederland

Remco de Jong
Bekistingsadviseur regio Oost
M: 06 - 29 43 99 42
E: remco.de-jong@doka.com

Jordy Spuybroek - Bekistingsadviseur - Doka Nederland

Jordy Spuybroek
Bekistingsadviseur regio Zuid / Zuid-West
M: 06 - 82 54 25 69
E: jordy.spuybroek@doka.com

Thijs van der Wielen - sales engineer - doka Nederland

Thijs van der Wielen
Sales-Engineer
T: 0412 - 65 30 45
E: thijs.van-der-wielen@doka.com

Jeroen Prinsen

Jeroen Prinsen
Sales
T: 0412- 65 30 44
E: jeroen.prinsen@doka.com

ENGINEERING

E. Caris - Manager Engineering - Doka Nederland

Erik Caris
Manager Engineering
T: 0412 - 65 30 43
M: 06 - 30 692 098
E: erik.caris@doka.com

H. van rijswijk - engineer bekistingen - doka nederland

Harry van Rijswijk
Engineer
T: 0412 - 65 30 49
E: harry.van-rijswijk@doka.com

r. van boxtel - engineer - doka nederland

Ramon van Boxtel
Engineer
T: 0412 - 65 30 48
E: ramon.van-boxtel@doka.com

P.gubbels - Engineer Bekisting - Doka Nederland

Pim Gubbels
Engineer
T: 0412 - 65 30 32
E: pim.gubbels@doka.com

Denick van Gemert_Doka Nederland

Denick van Gemert
Bouwplaats Instructeur
T: 0412 - 65 30 37
E: denick.gemert@doka.com

Mark Arts - Doka Nederland

Mark Arts
Engineer
T: 0412 - 65 30 30
E: mark.arts@doka.com

OPERATIONS

Jeroen Stadhouders

Ronald Voogt
Logistiek Manager
T: 0412 – 65 30 35
E: ronald.voogt@doka.com

Ronald Voogt

Jeroen Stadhouders
Commercieel Administratief Medewerker
T: 0412 – 65 30 46
E: jeroen.stadhouders@doka.com

Kelly van Boxtel, Doka Nederland

Kelly van Boxtel
Commercieel Administratief Medewerkster
T: 0412 – 65 30 36
E: kelly.van-boxtel@doka.com

Linda Evers - Doka Nederland

Linda Evers
Commercieel Logistiek Medewerkster
E: linda.evers@doka.com

YARD

Paul Timmermans, Yard Manager, Doka Nederland

Paul Timmermans
Yard Manager
M: 06 - 57 800 749
E: paul.timmermans@doka.com

Tugtekin Ozen, Assistant Yard Manager, Doka Nederland

Tugtekin Ozen
Assistent Yard Manager
T: 0412 – 65 30 73

Kadir Bayir - Doka Nederland

Kadir Bayir
Yard Medewerker

Joey van de Pas - Yard Medewerker - Doka Nederland

Joey van de Pas
Yard Medewerker

FINANCIEEL

Bart Van Hout

Bart van Hout
Manager Finance & Support
T: 0412 – 65 30 33
E: bart.van-hout@doka.com

Monique Moerland

Monique Moerland
Financiële Administratie
T: 0412 – 65 30 34
E: monique.moerland@doka.com

Wendy Geits, support, Doka Nederland

Wendy Geitz
Financiële Administratie
T: 0412 – 65 30 56
E: wendy.geitz@doka.com

Online formulier

Met * gemarkeerde velden zijn verplicht in te vullen!
* Formulier niet volledig!
Het bericht kon helaas niet worden verzonden. Probeer het later nog een keer!
Hartelijk dank voor uw vraag aan Doka!

Wij zullen deze zo snel mogelijk behandelen.