calldocumentfacebookmessagemypartnerwindowsapplegoogleplayworkerroutecoinspinterestplaysearchsmartphonetwittercaraccordeonvideoarrowarrowdownloaddownloaduploadsection_scrollerglobemapIcon-Shop-Websitecontactenergyhomebridgeshighrisetunnelmininghousearrow-uparrow-downarrow-leftarrow-leftarrow-circle-rightchevron-right-circleuserexternlinkclose

Kontaktpersoner hos Doka Norge

Vi i Doka Norge står alltid til tjeneste. Velg ønsket adveling nedenfor!

Oslo

Doka Norge AS
Lokalt hovedkontor Norge
Vekstveien 19, 3473 Åros
T +47 31 00 50 70

Økonomi og administrasjon

Ståle Njatun
Administrerende direktør

Direkte: +47 31 00 50 78
Mobil: +47 905 45 452
E-post stale.njatun@doka.com


Ellen Bertheau
Økonomisjef t.o.m 31.10

Direkte: +47 31 00 50 77
Mobil: +47 975 09 598
E-post ellen.bertheau@doka.com

Anne Jernsletten
Økonomisjef f.o.m 01.11


Marianne Wear
Økonomimedarbeider

Direkte : +47 31 00 50 71
E-post marianne.wear@doka.com

Salg

Tore Pedersen
Salgssjef

Direkte: +47 72 89 38 16
Mobil: +47 906 02 705
E-post tore.pedersen@doka.com

Hans Solli
Selger

Direkte: +47 98 08 60 06
E-post hans.solli@doka.com


Arnt Klokkervold
Selger

Direkte: +47 91 39 53 60
E-post arnt.klokkervold@doka.com


Ruben Drage
Selger

Direkte: +47 41 04 35 50
E-post ruben.drage@doka.com


Aziz Olsen
Selger

Direkte: +47 99 79 14 88
E-post aziz.olsen@doka.com


Geir-Arne Aas-Nilsen
Selger

Direkte: +47 90 56 99 27
E-post geir-arne.nilsen@doka.com


Hilde Martine Solberg
Markedskoordinator digitale medier

Mobil: +47 93 08 89 16
E-post hilde-martine.solberg@doka.com

Teknisk

Thore Haugen
Teknisk sjef

Mobil: +47 91 82 51 68
E-post thore.haugen@doka.com


Katarzyna Milewska
Tekniker

Mobil: +47 94 17 76 96
E-post katarzyna.milewska@doka.com


Fredrik Mortvedt (sykemeldt)
Tekniker

E-post fredrik.mortevdt@doka.com

Milos Simovic
Tekniker

Mobil: +47 465 84 076
E-post milos.simovic@doka.com

Ivana Savic
Tekniker

Mobil: +47 476 39 801
E-post ivana.savic@doka.com


Anne Marit Hansen
Tekniker

Mobil: +47 926 26 502
E-post anne.marit.hansen@doka.com


Andreas Berg Jacobsen
Tekniker

Mobil: +47 900 66 291
E-post andreas.jakobsen@doka.com

Ordre og Logistikk

Stein Høymyr
Logistikkansvarlig

Direkte: +47 98 20 47 43
E-post stein.hoymyr@doka.com


Ole Marius Aas
Logistikk / Ordre

Direkte: +47 47 63 74 23
E-post ole-marius.aas@doka.com


Børre Svendsen
Logistikk / Retur

Direkte: +47 94 02 15 59
E-post borre.svendsen@doka.com


Ronny Andersen
Logistikk / Ordre

Direkte: +47 94 01 94 22
E-post ronny.andersen@doka.com

Dominik Suchorowski
Logistikk / Retur

Direkte: +47 940 19 424
E-post dominik.suchorowski@doka.com

Midya Agai Knabe (vikar)
Logistikk / Ordre

E-post midya.agai-knabe@doka.com

Lager

Ingar Rødal
Lagersjef

Mobil: +47 95 24 23 17
E-post ingar-magne.rodal@doka.com

Trondheim

Doka Norge AS
Øysand N, 7224 Melhus
T +47 72 89 38 10

Administrasjon

Stig Ellingsen
Administrasjon / Logistikksjef Norge

Direkte: +47 72 89 38 22
Mobil: +47 977 47 210
E-post stig.ellingsen@doka.com

Salg

Tore Pedersen
Salgssjef

Direkte: +47 72 89 38 16
Mobil: +47 906 02 705
E-post tore.pedersen@doka.com


Geir Ove Aune
Selger

Mobil: +47 979 75 972
E-post geir-ove.aune@doka.com


Gisle Humstad
Selger

Mobil: +47 902 28 954
E-post gisle.humstad@doka.com


Andreas Valstad
Selger

Mobil: +47 455 17 281
E-post andreas.valstad@doka.com

Teknisk

Arturas Keturkovacs
Teknisk tegner

Mobil: +47 902 59 874
E-post arturas.keturkovas@doka.com


Aliaksei Kandratsenka
Teknisk tegner

Mobil: +47 476 79 623
E-post aliaksei.kandratsenka@doka.com

Ordre og Logistikk

Fredrik Hellan
Kvalitet- og prosessansvarlig

Mobil: +47 958 72 737
E-post fredrik.hellan@doka.com


Roar Berg
Logistikk / Ordre

Direkte: +47 72 89 38 20
Mobil: +47 924 00 010
E-post roar.berg@doka.com


Lars Bakke
Logistikk / Retur

Direkte: +47 72 89 38 18
E-post lars.bakke@doka.com


Anders Lohse
Logistikk / Ordre

Direkte: +47 72 89 38 19
E-post anders.lohse@doka.com

Lager

Geir Ole Sund
Lagersjef

Direkte: +47 72 89 38 12
Mobil: +47 948 02 156
E-post geir-ole.sund@doka.com

Kom i kontakt med oss!

Feltene merket med * er obligatoriske.
* Skjemaet er ikke ferdigutfylt!
Meldingen kunne ikke sendes, prøv igjen om litt!
Takk for din henvendelse til Doka!

Vi vil behandle din forespørsel så snart som mulig.