calldocumentfacebookmessagemypartnerwindowsapplegoogleplayworkerroutecoinspinterestplaysearchsmartphonetwittercaraccordeonvideoarrowarrowdownloaddownloaduploadsection_scrollerglobemapIcon-Shop-Websitecontactenergyhomebridgeshighrisetunnelmininghousearrow-uparrow-downarrow-leftarrow-leftarrow-circle-rightchevron-right-circleuserexternlinkclose

Kontaktpersoner hos Doka Norge

Vi i Doka Norge står alltid til tjeneste. Velg ønsket adveling nedenfor!

Oslo

Doka Norge AS
Lokalt hovedkontor Norge
Vekstveien 19, 3473 Åros
T +47 31 00 50 70

Økonomi og administrasjon

Ståle Njatun
Administrerende direktør

Mobil: +47 905 45 452
E-post stale.njatun@doka.com


Anne Jernsletten
Økonomisjef

Mobil: +47 907 85 051
E-post anne.jernsletten@doka.com


Marianne Wear
Økonomimedarbeider

E-post marianne.wear@doka.com

Sylvia Grote
Økonomimedarbeider

Mobil: +47 902 13 615
E-post sylvia.grote@doka.com

Salg

Tore Pedersen
Salgssjef

Mobil: +47 906 02 705
E-post tore.pedersen@doka.com


Arnt Klokkervold
Selger

Direkte: +47 913 95 360
E-post arnt.klokkervold@doka.com


Ruben Drage
Selger

Direkte: +47 410 43 550
E-post ruben.drage@doka.com


Aziz Olsen
Selger

Direkte: +47 997 91 488
E-post aziz.olsen@doka.com


Geir-Arne Aas-Nilsen
Selger

Direkte: +47 905 69 927
E-post geir-arne.nilsen@doka.com


Hilde Martine Solberg
Digital markedskoordinator

Mobil: +47 930 88 916
E-post hilde-martine.solberg@doka.com


Hans Solli
Selger

Direkte: +47 98 08 60 06
E-post hans.solli@doka.com


Teknisk

Thore Haugen
Teknisk sjef

Mobil: +47 91 82 51 68
E-post thore.haugen@doka.com


Katarzyna Milewska
Tekniker

Mobil: +47 94 17 76 96
E-post katarzyna.milewska@doka.com


Milos Simovic
Tekniker

Mobil: +47 465 84 076
E-post milos.simovic@doka.com


Anne Marit Hansen
Tekniker

Mobil: +47 926 26 502
E-post anne.marit.hansen@doka.com


Andreas Berg Jacobsen
Tekniker

Mobil: +47 900 66 291
E-post andreas.jakobsen@doka.com


Ivana Savic
Tekniker

Mobil: +47 476 39 801
E-post ivana.savic@doka.com


Fredrik Mortvedt (sykemeldt)
Tekniker

E-post fredrik.mortevdt@doka.com


Ordre og Logistikk

Stein Høymyr
Logistikkansvarlig

Direkte: +47 98 20 47 43
E-post stein.hoymyr@doka.com


Ole Marius Aas
Logistikk / Ordre

Direkte: +47 476 37 423
E-post ole-marius.aas@doka.com


Børre Svendsen
Logistikk / Retur

Direkte: +47 94 02 15 59
E-post borre.svendsen@doka.com


Ronny Andersen
Logistikk / Ordre

Direkte: +47 94 01 94 22
E-post ronny.andersen@doka.com


Dominik Suchorowski
Logistikk / Retur

Direkte: +47 940 19 424
E-post dominik.suchorowski@doka.com


Lager

Ingar Rødal
Lagersjef

Mobil: +47 95 24 23 17
E-post ingar-magne.rodal@doka.com

Trondheim

Doka Norge AS
Øysand N, 7224 Melhus
T +47 72 89 38 10

Administrasjon

Stig Ellingsen
Administrasjon / Logistikksjef Norge

Mobil: +47 977 47 210
E-post stig.ellingsen@doka.com

Salg

Tore Pedersen
Salgssjef

Mobil: +47 906 02 705
E-post tore.pedersen@doka.com


Geir Ove Aune
Selger

Mobil: +47 979 75 972
E-post geir-ove.aune@doka.com


Morten Berg
Selger

Mobil: +47 992 87 600
E-post morten.berg@doka.com


Ulf Martin Krystad
Selger

Mobil: +47 948 763 35
E-post ulf.krystad@doka.com

Teknisk

Arturas Keturkovacs
Teknisk tegner

Mobil: +47 902 59 874
E-post arturas.keturkovas@doka.com


Aliaksei Kandratsenka
Teknisk tegner

Mobil: +47 476 79 623
E-post aliaksei.kandratsenka@doka.com

Ordre og Logistikk

Fredrik Hellan
Kvalitet- og prosessansvarlig

Direkte: +47 907 21 828
Mobil: +47 958 72 737
E-post fredrik.hellan@doka.com


Roar Berg
Logistikk / Ordre

Direkte: +47 924 00 010
E-post roar.berg@doka.com


Lars Bakke
Logistikk / Retur

Direkte: +47 907 15 265
E-post lars.bakke@doka.com


Anders Lohse
Logistikk / Ordre

Direkte: +47 906 51 937
E-post anders.lohse@doka.com

Lager

Geir Ole Sund
Lagersjef

Mobil: +47 948 02 156
E-post geir-ole.sund@doka.com

Bergen

Doka Norge AS
Toppemyr 11,5136

Salg

Tore Pedersen
Salgssjef

Mobil: +47 906 02 705
E-post: tore.pedersen@doka.com


René Eide Refsland
Selger

Direkte: +47 95 22 95 05
E-post: rene.refsland@doka.com

Odre og Logistikk

Vegard Helseth
Logistikk / Ordre / Retur

Direkte: +47 91 54 64 09
E-post: vergard.bekseth@doka.com

Kom i kontakt med oss!

Feltene merket med * er obligatoriske.
* Skjemaet er ikke ferdigutfylt!
Meldingen kunne ikke sendes, prøv igjen om litt!
Takk for din henvendelse til Doka!

Vi vil behandle din forespørsel så snart som mulig.