calldocumentfacebookmessagemypartnerwindowsapplegoogleplayworkerroutecoinspinterestplaysearchsmartphonetwittercaraccordeonvideoarrowarrowdownloaddownloaduploadsection_scrollerglobemapIcon-Shop-Websitecontactenergyhomebridgeshighrisetunnelmininghousearrow-uparrow-downarrow-leftarrow-leftarrow-circle-rightchevron-right-circleuserexternlinkcartissuuclosekeystarweb

Ditt Doka-team i Malmö:

FÖRSÄLJNING

Torben Christensen

Torben Christensen
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 343
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 28
torben.christensen@doka.com

Lars Jakobsson

Lars Jakobsson
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 345
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 13
lars.jakobsson@doka.com

Anders Strand

Anders Strand
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 353
Mobil: +46 (0)70 / 375 60 43
anders.strand@doka.com

Emil Pedersen

Emil Pedersen
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 351
Mobil: +46 (0)70 / 375 67 51
emil.pedersen@doka.com

TEKNIK

Elis Ali

Elis Ali
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 373
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 71
elis.ali@doka.com

Andreas Njamculovic

Andreas Njamculovic
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 334
Mobil: +46 (0)70 / 375 67 54
andreas.njamculovic@doka.com


Översikt av våra referensprojekt:

E4 Förbifart Stockholm

Doka Sverige har fått förtroendet att leverera formmaterial till flertalet av sträckans olika trafikplatser - FSE105 Kungens Kurva, FSE502 Hjulsta Norra, FSE61 Akalla och FSE62 Häggvik, där majoriteten av de olika projekten innehåller betongtunnlar.

Dingersjö mötesstation

Trafikverket bygger dubbelspårig järnväg mellan Dingersjö och Sundsvall. Syftet är att öka kapaciteten på Ostkustbanan. Detta kan ses som en delinvestering i ett framtida dubbelspår mellan Sundsvall och Gävle.

Parkeringshus Hagastaden

Stockholm Parkering har i uppdrag av kommunfullmäktige i Stockholms stad att bygga nya, underjordiska garage i syfte att avlasta gatumarken från parkerade bilar.


Fält markerade med * krävs!
* Formulär ej komplett.
Kontrollera att samtliga fält markerade med en asterisk (*) är ifyllda och vänligen försök igen. Tack för ditt tålamod!

Cirkulär framgång

13.01.2022 | Press

Läsupplevelse med stämning

19.12.2017 | Press

Skräddarsydda formar för komplexa projekt

06.11.2017 | Press