calldocumentfacebookmessagemypartnerwindowsapplegoogleplayworkerroutecoinspinterestplaysearchsmartphonetwittercaraccordeonvideoarrowarrowdownloaddownloaduploadsection_scrollerglobemapIcon-Shop-Websitecontactenergyhomebridgeshighrisetunnelmininghousearrow-uparrow-downarrow-leftarrow-leftarrow-circle-rightchevron-right-circleuserexternlinkcartissuuclosekeystarweb

Konto/ Account: EE282200221031597976
SWEDBANK AS
Liivalaia 8, 15040 Tallinn
SWIFT kood/BIC: HABAEE2X

Teie Doka meeskond!

ADMINISTRATSIOON

Denis Mihhailenko
Tegevjuht
T: +372 5268737
denis.mihhailenko@doka.com

Jekaterina Šemarina
Büroojuht
T: +372 5871 0699
jekaterina.semarina@doka.com

MÜÜK

Toomas Tamm
Müügijuht
T: +372 522 0915
toomas.tamm@doka.com

Ivo Vainonen
Müük
T: +372 533 40003
ivo.vainonen@doka.com

Geit Griin
Müük
T: +372 53496979
geit.griin@doka.com

Rein Tohv
Müük
T: +372 5332 3622
rein.tohv@doka.com

LADU

Karl Song
Logistik
T: +372 5304 2828
karl.song@doka.com

Täname teid huvi eest Doka vastu. Võtke meiega ühendust!

Tärniga väljad on kohustuslikud.
Palun täita kõik tärniga tähistatud kohustuslikud väljad!
Teate saatmine ebaõnnestus – proovige veidi hiljem uuesti!

Värskeimad uudised Dokalt

Tverlandsbrua

18.11.2020 | Uudised

Framax Xlife Plus - uuenduslik raketise süsteem

18.11.2020 | Uudised