calldocumentfacebookmessagemypartnerwindowsapplegoogleplayworkerroutecoinspinterestplaysearchsmartphonetwittercaraccordeonvideoarrowarrowdownloaddownloaduploadsection_scrollerglobemapIcon-Shop-Websitecontactenergyhomebridgeshighrisetunnelmininghousearrow-uparrow-downarrow-leftarrow-leftarrow-circle-rightchevron-right-circleuserexternlinkcartissuuclosekeystarweb

Kontakt

SPRZEDAŻ DOKA POLSKA

DYREKTOR DZIAŁU HANDLOWEGO DOKA POLSKA

Michał Łojek
+48 697 691 683
michal.lojek@doka.com

REGION WSCHÓD

DYREKTOR HANDLOWY REGIONU WSCHÓD

Michał Łojek
+48 697 691 683
michal.lojek@doka.com

WARSZAWA

Paweł Abramowski
Key Account Manager
+48 669 509 797
pawel.abramowski@doka.com

Marcin Gajewiak
Doradca Techniczno-Handlowy
+48 508 629 270
marcin.gajewiak@doka.com

Ewa Kwiecień
Doradca Techniczno-Handlowy
+48 697 690 415
ewa.kwiecien@doka.com

Paweł Pawluk
Project Manager
+48 697 691 651
pawel.pawluk@doka.com

LUBLIN

Łukasz Turowski
Doradca Techniczno-Handlowy
+48 603 502 716
lukasz.turowski@doka.com

Marcin Kłodnicki
Doradca Techniczno-Handlowy
+48 512 625 717
marcin.klodnicki@doka.com

REGION ZACHÓD

DYREKTOR REGIONU ZACHÓD

Tomasz Paleczek
+48 601 888 546
tomasz.paleczek@doka.com

DZIAŁ HANDLOWY (Wrocław)

Tomasz Chulist
Key Account Manager
+48 691 313 196
tomasz.chulist@doka.com

Damian Łakomy
Doradca Techniczno-Handlowy
+48 508 629 017
damian.lakomy@doka.com

REGION POŁUDNIE

DYREKTOR REGIONU POŁUDNIE

Tomasz Soniewicki
Dyrektor Handlowy Regionu Południe
+48 609 545 494
tomasz.soniewicki@doka.com

DZIAŁ HANDLOWY (Katowice)

Grzegorz Waligóra
Doradca Techniczno-Handlowy
+48 601 848 946
grzegorz.waligora@doka.com

Maciej Rydzoń
Doradca Techniczno-Handlowy
+48 607 220 118
maciej.rydzon@doka.com

Patryk Korszewski
Component Business Developer
+48 697 691 161
patrycjusz.korszewski@doka.com

REGION PÓŁNOC

DYREKTOR REGIONU PÓŁNOC

Maciej Nizioł
Menedżer Sprzedaży Regionu Północ
+48 603 768 444
maciej.niziol@doka.com

DZIAŁ HANDLOWY
GDAŃSK

Krzysztof Szews
Doradca Techniczno-Handlowy
+48 693 530 048
krzysztof.szews@doka.com

BYDGOSZCZ

Piotr Łazarewicz-Pudłowski
Doradca Techniczno-Handlowy
+48 607 770 268
piotr.lazarewicz-pudlowski@doka.com

ZARZĄDZANIE PRODUKTEM I MARKETING

Monika Gwiazda
Marketing Manager
+48 508 629 184
monika.gwiazda@doka.com

Tomasz Rudzki
Menadżer Produktu
+48 61 278 61 60
+48 508 629 171
tomasz.rudzki@doka.com