calldocumentfacebookmessagemypartnerwindowsapplegoogleplayworkerroutecoinspinterestplaysearchsmartphonetwittercaraccordeonvideoarrowarrowdownloaddownloaduploadsection_scrollerglobemapIcon-Shop-Websitecontactenergyhomebridgeshighrisetunnelmininghousearrow-uparrow-downarrow-leftarrow-leftarrow-circle-rightchevron-right-circleuserexternlinkclose
Kontakt

Kontakt

REGION WSCHÓD

DYREKTOR HANDLOWY REGIONU WSCHÓD

Michał Łojek
+ 48 697 691 683
michal.lojek@doka.com

Warszawa

Wojciech Chmiel
Key Account Manager
+ 48 508 628 947
wojciech.chmiel@doka.com

Paweł Abramowski
Key Account Manager
+ 48 669 509 797
pawel.abramowski@doka.com

Paweł Szponder
Doradca Techniczno-Handlowy
+ 48 512 625 717
pawel.szponder@doka.com

Janusz Grzelak
Doradca Techniczno-Handlowy
+ 48 607 770 917
janusz.grzelak@doka.com

Marcin Juszczak
Doradca Techniczno-Handlowy
+48 695 950 954
marcin.juszczak@doka.com

Marcin Gajewiak
Doradca Techniczno-Handlowy
+48 508 629 270
marcin.gajewiak@doka.com

Lublin

Łukasz Turowski
Doradca Techniczno-Handlowy
+ 48 603 502 716
lukasz.turowski@doka.com

 
 
 

REGION ZACHÓD

DYREKTOR REGIONU ZACHÓD

Tomasz Paleczek
+ 48 601 888 546
tomasz.paleczek@doka.com

DZIAŁ HANDLOWY

Poznań

Łukasz Nawrocki
Key Account Manager
+ 48 607 773 417
lukasz.nawrocki@doka.com

Wrocław

Tomasz Chulist
Key Account Manager
+ 48 691 313 196
tomasz.chulist@doka.com

Dawid Brejnak
Doradca Techniczno-Handlowy
+ 48 691 910 363
dawid.brejnak@doka.com

REGION POŁUDNIE

DYREKTOR REGIONU POŁUDNIE

Damian Skowronek
+48 609 008 434
damian.skowronek@doka.com

DZIAŁ HANDLOWY

Katowice

Tomasz Soniewicki
Key Account Manager
+ 48 609 545 494
tomasz.soniewicki@doka.com

Łukasz Bożęcki
Doradca Techniczno-Handlowy
+48 609 602 339
lukasz.bozecki@doka.com

Grzegorz Waligóra
Doradca Techniczno-Handlowy
+48 601 848 946
grzegorz.waligora@doka.com

Maciej Rydzoń
Przedstawiciel Handlowy
+48 607 220 118
maciej.rydzon@doka.com

Wojciech Ptaszek
Doradca Techniczno-Handlowy
+48 603 330 065
wojciech.ptaszek@doka.com

REGION PÓŁNOC

DYREKTOR REGIONU PÓŁNOC

Grzegorz Żuchowski
+ 48 607 773 209
grzegorz.zuchowski@doka.com

DZIAŁ HANDLOWY

Gdańsk

Maciej Nizioł
Key Account Manager
+ 48 603 768 444
maciej.niziol@doka.com

Piotr Pepiński
Doradca Techniczno-Handlowy
+ 48 508 629 184
piotr.pepinski@doka.com

Bydgoszcz

 

Piotr Łazarewicz-Pudłowski
Doradca Techniczno-Handlowy
+ 48 607 770 268
piotr.lazarewicz-pudlowski@doka.com

Szczecin

Mateusz Jucha
Przedstawiciel Handlowy
+ 48 607 770 535
mateusz.jucha@doka.com

 

ZARZĄDZANIE PRODUKTEM I MARKETING

Marta Modrzejewska
Marketing Manager
+48 607 220 043
marta.modrzejewska@doka.com

Tomasz Rudzki
Country Product Manager
+ 48 61 278 61 60
+ 48 508 629 171
tomasz.rudzki@doka.com

Patryk Korszewski
Specjalista ds. rozwoju sprzedazy komponentów
+48 697 691 161
patrycjusz.korszewski@doka.com