calldocumentfacebookmessagemypartnerwindowsapplegoogleplayworkerroutecoinspinterestplaysearchsmartphonetwittercaraccordeonvideoarrowarrowdownloaddownloaduploadsection_scrollerglobemapIcon-Shop-Websitecontactenergyhomebridgeshighrisetunnelmininghousearrow-uparrow-downarrow-leftarrow-leftarrow-circle-rightchevron-right-circleuserexternlinkclose
Kontakt

Kontakt

REGION WSCHÓD

DYREKTOR HANDLOWY REGIONU WSCHÓD

Michał Łojek
+ 48 697 691 683
michal.lojek@doka.com

Warszawa

Wojciech Chmiel
Key Account Manager
+ 48 508 628 947
wojciech.chmiel@doka.com

Paweł Abramowski
Key Account Manager
+ 48 669 509 797
pawel.abramowski@doka.com

Paweł Szponder
Doradca Techniczno-Handlowy
+ 48 512 625 717
pawel.szponder@doka.com

Janusz Grzelak
Doradca Techniczno-Handlowy
+ 48 607 770 917
janusz.grzelak@doka.com

Aneta Jaroszewicz
Przedstawiciel Handlowy
+ 48 508 629 270
aneta.jaroszewicz@doka.com

Grzegorz Pajek
Key Account Manager
+ 48 607 690 086
grzegorz.pajek@doka.com

Lublin

Łukasz Turowski
Doradca Techniczno-Handlowy
+ 48 603 502 716
lukasz.turowski@doka.com

REGION ZACHÓD

DYREKTOR REGIONU ZACHÓD

Michał Dzieciaszek
+ 48 512 625 604
michal.dzieciaszek@doka.com

DZIAŁ HANDLOWY

Poznań

Damian Łakomy
Przedstawiciel Handlowy
+ 48 508 629 017
damian.lakomy@doka.com

Wrocław

Tomasz Chulist
Key Account Manager
+ 48 691 313 196
tomasz.chulist@doka.com

Michał Al Naassan
Key Account Manager
+ 48 603 939 730
michal.alnaassan@doka.com

REGION POŁUDNIE

DYREKTOR REGIONU POŁUDNIE

Damian Skowronek
+48 609 008 434
damian.skowronek@doka.com

DZIAŁ HANDLOWY

Katowice

Tomasz Soniewicki
Key Account Manager
+ 48 609 545 494
tomasz.soniewicki@doka.com

Łukasz Bożęcki
Doradca Techniczno-Handlowy
+48 609 602 339
lukasz.bozecki@doka.com

Grzegorz Waligóra
Doradca Techniczno-Handlowy
+48 601 848 946
grzegorz.waligora@doka.com

Maciej Rydzoń
Przedstawiciel Handlowy
+48 607 220 118
maciej.rydzon@doka.com

Wojciech Ptaszek
Doradca Techniczno-Handlowy
+48 603 330 065
wojciech.ptaszek@doka.com

REGION PÓŁNOC

DYREKTOR REGIONU PÓŁNOC

Radosław Kęsicki
+ 48 508 629 045
radoslaw.kesicki@doka.com

DZIAŁ HANDLOWY

Gdańsk

Maciej Nizioł
Key Account Manager
+ 48 603 768 444
maciej.niziol@doka.com

Piotr Pepiński
Doradca Techniczno-Handlowy
+ 48 508 629 184
piotr.pepinski@doka.com

Bydgoszcz

Mateusz Grubczyński
Doradca Techniczno-Handlowy
+ 48 603 939 732
mateusz.grubczynski@doka.com

Piotr Łazarewicz-Pudłowski
Doradca Techniczno-Handlowy
+ 48 607 770 268
piotr.lazarewicz-pudlowski@doka.com

 

ZARZĄDZANIE PRODUKTEM I MARKETING

Marta Modrzejewska
Country Marketing Manager
+48 22 771 08 29
+48 607 220 043
marta.modrzejewska@doka.com

Tomasz Rudzki
Country Product Manager
+ 48 61 278 61 60
+ 48 508 629 171
tomasz.rudzki@doka.com

Patryk Korszewski
Specjalista ds. rozwoju sprzedazy komponentów
+48 697 691 161
patrycjusz.korszewski@doka.com