calldocumentfacebookmessagemypartnerwindowsapplegoogleplayworkerroutecoinspinterestplaysearchsmartphonetwittercaraccordeonvideoarrowarrowdownloaddownloaduploadsection_scrollerglobemapIcon-Shop-Websitecontactenergyhomebridgeshighrisetunnelmininghousearrow-uparrow-downarrow-leftarrow-leftarrow-circle-rightchevron-right-circleuserexternlinkclose
Kapcsolat

Az Ön partnere a Dokánál

VEZETŐSÉG

Jürgen Zecha

Jürgen Zecha
Ügyvezető
Telefon: +36 1 436 7373
Fax: +36 1 368 6044
juergen.zecha@doka.com

Nagy Attila

Nagy Attila
Ügyvezető
Telefon: +36 1 436 7373
Fax: +36 1 368 6044
attila.nagy@doka.com

TITKÁRSÁG

Huszti Krisztina

Huszti Krisztina
Ügyvezetői asszisztens
Telefon: +36 1 436 2599
Fax: +36 1 368 6044
krisztina.huszti@doka.com

Huszár Mariann

Huszár Mariann
Ügyvezetői asszisztens
Telefon: +36 1 436 7373
Fax: +36 1 368 6044
mariann.huszar@doka.com

ÉRTÉKESÍTÉS

Csenki Zoltan

Csenki Zoltán
Értékesítési vezető
Telefon: +36 1 436 7373
Fax: +36 1 368 6044
zoltan.csenki@doka.com

Bak Erika

Bak Erika
Értékesítési asszisztens
Telefon: +36 1 436 7389
Fax: +36 1 368 6044
erika.bak@doka.com

Szin Andras

Szin András
Értékesítési mérnök
Telefon: +36 1 436 7373
Mobil: +36 30 9648 449
andras.szin@doka.com

Jankus Attila

Jankus Attila
Értékesítési mérnök
Telefon: +36 1 436 7373
Mobil: +36 30 222 0374
attila.jankus@doka.com

Illetékességi terület: Baranya-, Fejér-, Somogy-, valamint Tolna megye

Illetékességi terület: Bács-Kiskun-, Jász-Nagykun-Szolnok-, valamint Nógrád megye

Szendrei Ferenc

Szendrei Ferenc
Értékesítési mérnök
Telefon: +36 1 436 7373
Mobil: +36 30 336 9073
ferenc.szendrei@doka.com

Horvath Peter

Horváth Péter
Értékesítési mérnök
Telefon: +36 46 506-356
Mobil: +36 30 952 6413
peter.horvath@doka.com

Illetékességi terület: Kiemelt ügyfelek értékesítője

Illetékességi terület: Békés-, Borsod-Abaúj-Zemplén-, Hajdú-Bihar-, Heves-, valamint Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

employee-portrait

Takács Andrea
Értékesítési mérnök
Mobil: +36 70 3300 084
andrea.takacs@doka.com

Lukacs Akos

Lukács Ákos
Értékesítési tanácsadó
Telefon: +36 1 436 7373
Mobil: +36 30 690 0260
akos.lukacs@doka.com

Illetékességi terület: Győr-Moson-Sopron-, Komárom-Esztergom (kivéve Esztergomi járás)-, Vas-, Veszprém-, illetve Zala megye

Illetékességi terület: Budapest, Pest, Esztergomi járás

employee-portrait

Csandli Kálmán Imre
Értékesítési mérnök
Telefon: +36 1 436 7373
Mobil: +36 70 334 5241
kalman.csandli@doka.com

 
 

Illetékességi terület: Bács-Kiskun megye, Csongrád-Csanád
megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Nógrád megye

MŰSZAKI OSZTÁLY

Vizy László

Vizy László
Műszaki vezető
Telefon: +36 1 436 7382
Fax: +36 1 368 6044
laszlo.vizy@doka.com

Suetoe Andras

Sütő András
Helyettes műszaki vezető
Telefon: +36 1 436 7367
Fax: +36 1 368 6044
andras.sueto@doka.com

Mantz Akos

Mantz Ákos
Műszaki tervező
Telefon: +36 1 436 7364
Fax: +36 1 368 6044
akos.mantz@doka.com

Steigervald Robert

Steigervald Róbert
Műszaki tervező
Telefon: +36 1 439 2040
Fax: +36 1 368 6044
robert.steigervald@doka.com

employee-portrait

Molnár István
Műszaki tervező
Telefon: +36 1 439 2048
Fax: +36 1 368 6044
istvan.molnar@doka.com

employee-portrait.jpg

Szerető Dániel
Senior műszaki tervező
Telefon: +36 1 436 7372
Fax: +36 1 368 6044
daniel.szeretoe@doka.com

Fesus David

Fésűs Dávid
Műszaki rajzoló
Telefon: +36 1 439 2043
Fax: +36 1 368 6044
david.fesus@doka.com

Fulop Eniko

Fülöp Enikő
Műszaki tervező
Telefon: +36 1 439 2045
Fax: +36 1 368 6044
eniko.fulop@doka.com

Petrovai Dominik

Petrovai Dominik
Műszaki rajzoló
Telefon: +36 1 436 7029
Fax: +36 1 368 6044
dominik.petrovai@doka.com

Mészáros Norbert

Mészáros Norbert
Műszaki rajzoló
Telefon: +36 1 436 7022
Fax: +36 1 368 6044
norbert.meszaros@doka.com

Hellenpárt Ádám

Hellenpárt Ádám
Junior műszaki tervező
Telefon: +36 1 436 2047
Fax: +36 1 368 6044
adam.hellenpart@doka.com

Herzog Andras

Herzog András Frigyes
Műszaki asszisztens
Telefon: +36 1 436 7024
Fax: +36 1 368 6044
andras.herzog@doka.com

OPERATIONS / LOGISZTIKA ÉS ANYAGGAZDÁLKODÁS

Molnar Balint

Molnár Bálint
Operations manager
Telefon: +36 1 436 7374
Fax: +36 1 368 6044
balint.molnar@doka.com

employee-portrait

Murcsik Dávid
Anyaggazdálkodási vezető
Telefon: +36 1 436 7366
Fax: +36 1 368 6044
david.murcsik@doka.com

Maleth Adam

Maléth Ádám
Raktár logisztikai vezető
Telefon: +36 1 436 7375
Fax: +36 1 368 6044
adam.maleth@doka.com

Ferenczine Pekker Szabina

Ferenczi-Pekker Szabina
Vezető diszponens
Telefon: +36 1 436 7361
Fax: +36 1 368 6044
szabina.pekker@doka.com

Huszanyik Agnes

Huszanyik Ágnes
Anyaggazdálkodási előadó
Telefon: +36 1 436 7387
Fax: +36 1 368 6044
agnes.huszanyik@doka.com

Huszti Istvan

Huszti István
Anyaggazdálkodási előadó
Telefon: +36 1 439 2042
Fax: +36 1 368 6044
istvan.huszti@doka.com

Szabó zsolt

Szabó Zsolt
Anyaggazdálkodási előadó
Telefon: +36 1 439 2044
Fax: +36 1 368 6044
zsolt.szabo@doka.com

Frigy Adam

Frigy Ádám
Anyaggazdálkodási előadó - Visszaszállítás
Telefon: +36 70 938 3333
Fax: +36 1 368 6044
adam.frigy@doka.com

Jekl Mónika

Jekl Mónika
Logisztikai előadó
Telefon: +36 1 436 7346
Fax: +36 1 368 6044
monika.jekl@doka.com

Fodor Katalin

Fodor Katalin
Logisztikai előadó
Telefon: +36 1 439 2595
Fax: +36 1 368 6044
katalin.fodor@doka.com

Völker Maik

Völker Maik
Logisztikai előadó
Telefon: +36 1 439 2593
Fax: +36 1 368 6044
maik.voelker@doka.com

Nagy Vivien

Nagy Vivien
Logisztikai előadó
Telefon: +36 1 439 2598
Fax: +36 1 368 6044
vivien.nagy@doka.com

Olajne Serfozo Aniko

Olajné Serfőző Anikó
Anyaggazdálkodás – panasz- és egyedi ügyletkezelés
Telefon: +36 1 439 2592
Fax: +36 1 368 6044
aniko.olajne@doka.com

MARKETING

Jozsef Kovacs

Kovács József
Marketing manager
Telefon: +36 1 439 2049
Mobil: +36 70 454 7769
jozsef.kovacs@doka.com

Andrasko Flora

Andráskó Flóra
Marketingasszisztens
Telefon: +36 1 436 7027
Fax: +36 1 368 6044
flora.andrasko@doka.com

GAZDASÁGI OSZTÁLY

Pal Imola

Pál Imola
Osztályvezető helyettes
Telefon: +36 1 436 7020
Fax: +36 1 368 6044
imola.pal@doka.com

Bagosi Zsuzsanna Maria

Bagosi Zsuzsanna Mária
Könyvelő
Telefon: +36 1 436 7362
Fax: +36 1 368 6044
zsuzsanna.bagosi@doka.com

Monos Szilvia

Monos Szilvia
Ügyfélhitel referens
Telefon: +36 1 436 7377
Fax: +36 1 368 6044
szilvia.monos@doka.com

Kis Andrea

Kis Andrea
Ügyfélhitel előadó
Telefon: +36 1 439 7381
Fax: +36 1 368 6044
andrea.kis@doka.com

Foldesi Lívia

Földesi Lívia
Könyvelő
Telefon: +36 1 439 2591
Fax: +36 1 368 6044
livia.foldesi@doka.com

Kovács Andrea

Kovács Andrea
Könyvelő
Telefon: +36 1 436 7383
Fax: +36 1 368 6044
andrea.kovacs@doka.com

MISKOLCI KÉPVISELET

Horvath Peter

Horváth Péter
Telephely vezető
Telefon: +36 46 506 356
Fax: +36 46 506-354
peter.horvath@doka.com

Nyes Gerg

Nyeső Gergő
Műszaki tervező
Telefon: +36 46 506 356
Fax: +36 46 506-354
gergoe.nyesoe@doka.com

Safar Agnes

Sáfár Ágnes
Ügyfélreferens
Telefon: +36 46 506-356
Fax: +36 46 506-354
agnes.safar@doka.com

Paalne Magyar Nikolett

Paálné Magyar Nikolett
Ügyfélreferens
Telefon: +36 46 506-356
Fax: +36 46 506-354
nikolett.magyar@doka.com

Riczné Kollár Szilvia

Riczné Kollár Szilvia
Ügyfélreferens
Telefon: +36 46 506-356
Fax: +36 46 506-354
szilvia.kollar@doka.com

Toth Ildiko

Tóth Ildikó
Műszaki tervező
Telefon: +36 46 506-356
Fax: +36 46 506-354
ildiko.toth@doka.com

Büszkék vagyunk arra, hogy több száz projektben vettünk részt.

Puskás Ferenc Stadion

Mind az európai-, mind a magyar építőipar tekintetében is az elmúlt időszak legnagyobb beruházása a nagy történelmi múlttal rendelkező Puskás Ferenc Stadion rekonstrukciója.

M4 metró - keresztalagút

A budapesti M4 metróvonal építése keretein belül a Magyar Doka szállította a 160 m-es, két bővülő keresztmetszetű, valamint összekötő alagutas szakasz teljes zsaluzási megoldását.

Kőröshegyi híd

Az 1.870 m hosszú, 23,2 m széles és akár 7 m magas, maximum 120 m mezőtávolságú felépítményt szegmensenként, a völgy két végétől kezdve betonozták. Európa egyik leghosszabb szárazföldi hídja a Balatontól délre, a széles kőröshegyi medence felett húzódik.

Hangvilla - Veszprém

A veszprémi Hangvilla Multifunkcionális Közösségi Tér a kultúra és a hagyományok ápolását szolgáló új épületkomplexumként funkcionál.



Online zsaluvásárlás gyorsan és egyszerűen

Regisztráljon most a 2%-os online kedvezményért!



Biztonságban a Dokával

Töltse le a legfrissebb útmutatóinkat.



Egy oldalról kezelhető ankerrendszer = gyorsabb szerelés

Framax Xlife plus keretes falzsalu



Digitális szolgáltatások a termelékenység növelése érdekében

upbeat construction

Lépjen kapcsolatba velünk!

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező!
*az űrlap nem teljes!
Üzenetét nem lehetett elküldeni, kérjük, próbálja meg később elküldeni!
Köszönjük a Dokának küldött megkeresését!

A lehető leghamarabb foglalkozunk ügyével.

Legfrissebb hírek Doka-tól

Framax Xlife Plus

15.09.2020 | Hírek

3 tipp a minőségi H20 fatartó felismeréséhez

09.03.2020 | Hírek

Alagútépítés a tudományért

28.08.2020 | Hírek

Tovább a hírekhez