calldocumentfacebookmessagemypartnerwindowsapplegoogleplayworkerroutecoinspinterestplaysearchsmartphonetwittercaraccordeonvideoarrowarrowdownloaddownloaduploadsection_scrollerglobemapIcon-Shop-Websitecontactenergyhomebridgeshighrisetunnelmininghousearrow-uparrow-downarrow-leftarrow-leftarrow-circle-rightchevron-right-circleuserexternlinkcartissuuclosekeystarweb

Az Ön partnere a Dokánál

VEZETŐSÉG

Jürgen Zecha

Pasker Iván
Ügyvezető
Telefon: +36 1 436 7373
ivan.pasker@doka.com

Molnár Bálint

Molnár Bálint
Cégvezető
Telefon: +36 1 436 7373
balint.molnar@doka.com

TITKÁRSÁG

Huszti Krisztina

Kovács Zsuzsanna
Ügyvezetői asszisztens
Telefon: +36 1 436 7373
zsuzsanna.kovacs@doka.com

Huszár Marianna

Ombódi Tünde
Ügyvezetői asszisztens
Telefon: +36 1 436 2599
tunde.ombodi@doka.com

ÉRTÉKESÍTÉS

Csenki Zoltan

Csenki Zoltán
Értékesítési vezető
Telefon: +36 1 436 7373
zoltan.csenki@doka.com

Huszti István

Huszti István
Értékesítési asszisztens
Telefon: +36 1 439 2042
istvan.huszti@doka.com

Szin Andras

Jankus Attila
Értékesítési mérnök
Telefon: +36 1 436 7373
Mobil: +36 30 222 0374
attila.jankus@doka.com

Jankus Attila

Lukács Ákos
Értékesítési tanácsadó
Telefon: +36 1 436 7373
Mobil: +36 30 690 0260
akos.lukacs@doka.com

Illetékesség: Budapest (új ügyfelek - budai oldal), Jász-Nagykun-Szolnok-, Bács-Kiskun-, Csongrád megye

Illetékesség: Budapest, Pest-, Fejér megye, Esztergomi járás

Szendrei Ferenc

Szendrei Ferenc
Értékesítési mérnök
Telefon: +36 1 436 7373
Mobil: +36 30 336 9073
ferenc.szendrei@doka.com

Horvath Peter

Horváth Péter
Értékesítési mérnök
Telefon: +36 46 506-356
Mobil: +36 30 952 6413
peter.horvath@doka.com

Illetékesség: Budapest (kiemelt ügyfelek, új ügyfelek - pesti oldal), Baranya-, Somogy-, Tolna megye

Illetékesség: Békés-, Borsod-Abaúj-Zemplén-, Hajdú-Bihar-, Heves-, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Takács Andrea

Takács Andrea
Értékesítési mérnök
Mobil: +36 70 3300 084
andrea.takacs@doka.com

 
 

Illetékesség: Győr-Moson-Sopron-, Komárom-Esztergom (kivéve Esztergomi járás)-, Vas-, Veszprém-, Zala megye

Völker Maik

Völker Maik
Ügyfélszolgálati tanácsadó
Telefon: +36 1 436 7380
ugyfelszolgalat@doka.com

Tóth Kristóf

Tóth Kristóf
Ügyfélszolgálati tanácsadó
Telefon: +36 1 436 7380
ugyfelszolgalat@doka.com

MŰSZAKI OSZTÁLY

Vizy László

Vizy László
Műszaki vezető
Telefon: +36 1 436 7382
laszlo.vizy@doka.com

Suetoe Andras

Sütő András
Helyettes műszaki vezető
Telefon: +36 1 436 7367
andras.sueto@doka.com

Mantz Akos

Drinóczky Gábor
Műszaki tervező
Telefon: +36 1 436 7364
gabor.drinoczky@doka.com

Steigervald Robert

Steigervald Róbert
Műszaki tervező
Telefon: +36 1 439 2040
robert.steigervald@doka.com

Molnár István

Molnár István
Műszaki tervező
Telefon: +36 1 439 2048
istvan.molnar@doka.com

employee-portrait.jpg

Szerető Dániel
Senior műszaki tervező
Telefon: +36 1 436 7372
daniel.szeretoe@doka.com

Hellenpart Ádám

Szabó Balázs
Junior műszaki tervező
Telefon: +36 1 436 7022
balazs.szabo@doka.com

Fulop Eniko

Fülöp Enikő
Műszaki tervező
Telefon: +36 1 439 2045
eniko.fulop@doka.com

OPERATIONS / LOGISZTIKA ÉS ANYAGGAZDÁLKODÁS

Molnar Balint

Molnár Bálint
Operations manager
Telefon: +36 1 436 7374
balint.molnar@doka.com

Murcsik Dávid

Murcsik Dávid
Anyaggazdálkodási vezető
Telefon: +36 1 436 7366
david.murcsik@doka.com

Maleth Adam

Maléth Ádám
Raktár logisztikai vezető
Telefon: +36 1 436 7375
adam.maleth@doka.com

Ferenczine Pekker Szabina

Ferenczi-Pekker Szabina
Vezető diszponens
Telefon: +36 1 436 7361
szabina.pekker@doka.com

Huszanyik Agnes

Olajné Serfőző Anikó
Anyaggazdálkodás – panasz- és egyedi ügyletkezelés
Telefon: +36 1 439 2592
aniko.olajne@doka.com

Huszti Istvan

Nagy Vivien
Logisztikai előadó
Telefon: +36 1 439 2598
vivien.nagy@doka.com

Szabó Zsolt

Szabó Zsolt
Anyaggazdálkodási előadó
Telefon: +36 1 439 2044
zsolt.szabo@doka.com

Végh Tibor

Végh Tibor
Anyaggazdálkodási előadó - Visszaszállítás
Telefon: +36 70 938 3333
tibor.vegh@doka.com

Jekl Mónika

Jekl Mónika
Logisztikai előadó
Telefon: +36 1 436 7346
monika.jekl@doka.com

Fodor Katalin

Fodor Katalin
Logisztikai előadó
Telefon: +36 1 439 2595
katalin.fodor@doka.com

MARKETING

Jozsef Kovacs

Kovács József
Marketing manager
Telefon: +36 1 439 2049
Mobil: +36 70 454 7769
jozsef.kovacs@doka.com

GAZDASÁGI OSZTÁLY

Pal Imola

Antoni Éva Mária
Gazdasági vezető
Telefon: +36 1 436 7020
eva.antoni@doka.com

Bagosi Zsuzsanna Maria

Bagosi Zsuzsanna Mária
Könyvelő
Telefon: +36 1 436 7362
zsuzsanna.bagosi@doka.com

Monos Szilvia

Monos Szilvia
Ügyfélhitel referens
Telefon: +36 1 436 7377
szilvia.monos@doka.com

Kovács Andrea

Kovács Andrea
Könyvelő
Telefon: +36 1 436 7383
andrea.kovacs@doka.com

a

Soltész Lívia
Könyvelő
Telefon: +36 1 439 2591
livia.soltesz@doka.com

 

MISKOLCI KÉPVISELET

Horvath Peter

Horváth Péter
Értékesítési mérnök
Telefon: +36 46 506 356
Mobil: +36 30 952 6413 peter.horvath@doka.com

Nyes Gerg

Nyeső Gergő
Műszaki tervező
Telefon: +36 46 506 355
gergoe.nyesoe@doka.com

Andorkó Zsolt

Andorkó Zsolt
Műszaki tervező
Telefon: +36 46 506-354
zsolt.andorko@doka.com

Paalne Magyar Nikolett

Paálné Magyar Nikolett
Ügyfélreferens
Telefon: +36 46 506-766
nikolett.magyar@doka.com

Riczné Kollár Szilvia

Riczné Kollár Szilvia
Ügyfélreferens
Telefon: +36 46 506-356
+36 46 506-767
szilvia.kollar@doka.com

Sikora László

Sikora László
Raktár-logisztikai vezető
Telefon: +36 46 506-356
Mobil: +36 70 777-3846
laszlo.sikora@doka.com

Büszkék vagyunk arra, hogy több száz projektben vettünk részt.

Puskás Ferenc Stadion

Mind az európai-, mind a magyar építőipar tekintetében is az elmúlt időszak legnagyobb beruházása a nagy történelmi múlttal rendelkező Puskás Ferenc Stadion rekonstrukciója.

M4 metró - keresztalagút

A budapesti M4 metróvonal építése keretein belül a Magyar Doka szállította a 160 m-es, két bővülő keresztmetszetű, valamint összekötő alagutas szakasz teljes zsaluzási megoldását.

Kőröshegyi híd

Az 1.870 m hosszú, 23,2 m széles és akár 7 m magas, maximum 120 m mezőtávolságú felépítményt szegmensenként, a völgy két végétől kezdve betonozták. Európa egyik leghosszabb szárazföldi hídja a Balatontól délre, a széles kőröshegyi medence felett húzódik.

Hangvilla - Veszprém

A veszprémi Hangvilla Multifunkcionális Közösségi Tér a kultúra és a hagyományok ápolását szolgáló új épületkomplexumként funkcionál.




Digitális szolgáltatások a termelékenység növelése érdekében

upbeat construction

Lépjen kapcsolatba velünk!

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező!
*az űrlap nem teljes!
Üzenetét nem lehetett elküldeni, kérjük, próbálja meg később elküldeni!
Köszönjük a Dokának küldött megkeresését!

A lehető leghamarabb foglalkozunk ügyével.

Legfrissebb hírek Doka-tól

Stockholmi terelőút, Svédország

17.08.2022 | Hírek

A Doka többségi tulajdont szerzett az állványzati megoldásokat kínáló AT-PAC vállalatban

18.07.2022 | Hírek

Doka állványozási megoldások a bauma kiállításon

06.07.2022 | Sajtó

Tovább a hírekhez