En hızlı ve güvenilir Kalıp Uzmanı

Önceliklerimiz güvenilirlik, yüksek performans, ilham verebilmek ve katma değer oluşturabilmektir.

DOKA KALIP-İSKELE SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

1868 yılında Avusturya’da ahşap işletme atölyesi olarak faaliyete başlayan firma bugün 5 kıtada 70 den fazla ülkede 160 satış ve lojistik merkezi ve 6000 çalışanı ile sektörde marka bilinirliği ve güvenilirliği en yüksek olan uluslararası bir kalıp-iskele firmasıdır. Doka, Türkiye’ye ilk olarak 1985 yılında temsilcilik açılarak giriş yapmıştır. Bu 1999 yılına kadar farklı firmaların bu temsilciliği devam ettirmesiyle sürmüştür. 1999 yılında Avusturya Doka kendi firması olan Doka Kalıp İskele San. Ve Tic. A.Ş’yi kurmuştur. 2008 yılında Gebze’de 17.000 m2 alan üzerine kurulan Doka’nın en gelişmiş tesislerinde %100 Avusturya Doka sermayesi ile faaliyetlerini devam ettirmektedir.2009 senesinde Doka Türkiye’ye bağlı Azerbaycan ofisi, 2012 senesinde ise Doka Ankara ofisi faaliyete geçmiştir.
Doka Turkey Branch

EN YENİ ÜRÜNLERİMİZ

Çerçeveli Kalıp Framax Xfile

Çerçeveli Kalıp Framax Xlife

Yüksek peformanslı çelik çerçeveli kalıp sayesinde vinçle geniş yüzeyli kalıplama



Detaylı bilgi için tıklayınız

Koruma Perdesi Xclimb 60

Koruma Perdesi Xclimb 60

Otomatik tırmanan tam yüzeyli muhafaza sayesinde binanın en üst katlarında optimum şantiye güvenliği ve hava koşullarından korunma.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Otomatik tırmanır platform SCP

Otomatik tırmanır platform SCP

Yüksek binalar için otomatik tırmanır kalıplama ve çalışma platformu



Detaylı bilgi için tıklayınız

GÜNCEL REFERANS PROJELERİMİZ

Ağaoğlu Maslak 1453

İstanbul’da; Ağaoğlu Maslak 1453 ile içinde kendi ofis binalarını, konutlarını, bir oteli, modern bir AVM’yi ve kentsel bir eğlence merkezini barındıran yeni bir yaşam merkezi yaratılıyor. Doka, projede toplam 5 gökdelen için gereken kalıp çözümünü sunmuştur. Proje için Otomatik Tırmanır Kalıp SCP, Koruma Perdesi Xclimb 60, Geniş Yüzeyli Kalıp Top 50, Yük Taşıyıcı İskele d2 ve Döşeme Kalıbı Dokaflex temin edilmiştir.

Point Bornova

İzmir’de ilk kez “yaşam-eğlence-spor-alışveriş” deneyimlerini bir arada sunan, Türkiye’nin ilk üstü açılır kapanır alışveriş merkezi Point Bornova için Doka sistemleri tercih ediliyor. Projede Otomatik Tırmanır Kalıp Xclimb 60, Koruma Perdesi Xclimb 60, Top 50 geniş yüzeyli perde kalıbı, d2 ağır yük iskele sistemi, Frami eco perde kalıbı sistemi kullanılmıştır.