calldocumentfacebookmessagemypartnerwindowsapplegoogleplayworkerroutecoinspinterestplaysearchsmartphonetwittercaraccordeonvideoarrowarrowdownloaddownloaduploadsection_scrollerglobemapIcon-Shop-Websitecontactenergyhomebridgeshighrisetunnelmininghousearrow-uparrow-downarrow-leftarrow-leftarrow-circle-rightchevron-right-circleuserexternlinkcartissuuclosekeystarweb

Uw Doka-team in één oogopslag

DIRECTIE

Roland Kastner

Hennie Roebroeks
Algemeen Directeur
T: +31 412 65 30 30
hennie.roebroeks@doka.com

SALES

Arie Ligthart

Arie Ligthart
Bekistingsadviseur regio Noord-West
M: 06 53 49 23 40
arie.ligthart@doka.com

Frans Hendriks

Frans Hendriks
Bekistingsadviseur regio Zuid/Zuid-West
M: 06 12 90 35 49
frans.hendriks@doka.com

Remco de Jong

Remco de Jong
Bekistingsadviseur regio Oost
M: 06 29 43 99 42
remco.de-jong@doka.com

Thijs van der Wielen

Thijs van der Wielen
Sales-Engineer
T: 0412 65 30 45
thijs.van-der-wielen@doka.com

Vincent Bal

Vincent Bal
Bekistingsadviseur regio Noord
M: 06 21 81 77 09
vincent.bal@doka.com

Joyce

Joyce Roosen
Sales & Marketing Support
T: 0412- 65 30 30
joyce.roosen@doka.com

ENGINEERING

Erik Caris

Erik Caris
Manager Engineering
T: 0412 65 30 43
M: 06 30 692 098
erik.caris@doka.com

Harry van Rijswijk

Harry van Rijswijk
Engineer
T: 0412 - 65 30 49
harry.van-rijswijk@doka.com

Ramon van Boxtel

Ramon van Boxtel
Engineer
T: 0412 65 30 48
ramon.van-boxtel@doka.com

Pim Gubbels

Pim Gubbels
Engineer
T: 0412 65 30 32
pim.gubbels@doka.com

Kinan

Kinan Al Hindi
Engineer
T: 0412 65 30 47
kinan.hindi@doka.com

Denick van Gemert

Denick van Gemert
Bouwplaats Instructeur
T: 0412 65 30 37
M: 06 13 32 77 02
denick.gemert@doka.com

Kevin

Kevin van Gemert
Engineer
T: 0412 65 30 42
kevin.van-gemert@doka.com

OPERATIONS

Ronald Voogt

Ronald Voogt
Logistiek Manager
T: 0412 65 30 35
M: 06 82 55 97 31
ronald.voogt@doka.com

Jeroen Stadhouders

Jeroen Stadhouders
Commercieel Administratief Medewerker
T: 0412 65 30 46
jeroen.stadhouders@doka.com

Kelly Van Boxtel

Kelly van Boxtel
Commercieel Administratief Medewerker
T: 0412 65 30 36
kelly.van-boxtel@doka.com

Kim

Kim van Reijmersdal
Commercieel Administratief Medewerker
T: 0412 65 30 37
kim.van-reijmersdal@doka.com

YARD

Paul Timmermans

Paul Timmermans
Yard Manager
M: 06 57 80 07 49
paul.timmermans@doka.com

Tugtekin Ozen

Tugtekin Ozen
Assistent Yard Manager
T: 0412 65 30 73

Kadir Bayir

Kadir Bayir
Yard Medewerker

FINANCIEEL

Bart Van Hout

Bart van Hout
Manager Finance & Support
T: 0412 65 30 33
bart.van-hout@doka.com

Monique Moerland

Monique Moerland
Financiële Administratie
T: 0412 65 30 34
monique.moerland@doka.com

Chantal van der Burg

Chantal van der Burg
Office Assistent
T: 0412- 65 30 31
chantal.van-der-burg@doka.com

Overzicht Doka projecten

Hourglass Amsterdam

Midden op de zuidas verrees Hourglass, een zandlopervormig gebouw van 80 meter. De stabiliteit dankt de zandlopervormige constructie onder andere aan de twee betonnen kernen die met Doka-bekistingen worden gebouwd.

Appartementencomplex Lage Bothof

Voor de bouw van de 100 appartementen paste TBI-onderneming Koopmans Bouwgroep uit Enschede de Doka Truss-tafelbekisting toe als alternatief voor breedplaatvloeren. De tafelbekisting kan na het storten als één geheel uit het appartement worden getrokken.

Danone Nutricia

Voor de nieuwe fabriek van Danone Nutricia, leverde Doka Nederland een ingenieuze bekistingoplossing. De productielocatie omvat onder meer een droogtoren van 45 meter hoogte, een mengtoren van 26 meter hoog en een laboratorium van 800 m2.

Heeft u vragen? Neem gerust contact met ons op!

Met * gemarkeerde velden zijn verplicht in te vullen!
* Formulier niet volledig!
Het bericht kon helaas niet worden verzonden. Probeer het later nog een keer!

Actueel nieuws

Oud-directeur Hennie Roebroeks keert terug naar Doka Nederland

14.12.2020 | Nieuws

Ingenieuze bekistingsoplossing voor betonwanden met vele bogen

28.09.2020 | Nieuws

Bekistingsoplossing van Doka voor tweede sluiskolk Eefde

09.09.2020 | Nieuws