calldocumentfacebookmessagemypartnerwindowsapplegoogleplayworkerroutecoinspinterestplaysearchsmartphonetwittercaraccordeonvideoarrowarrowdownloaddownloaduploadsection_scrollerglobemapIcon-Shop-Websitecontactenergyhomebridgeshighrisetunnelmininghousearrow-uparrow-downarrow-leftarrow-leftarrow-circle-rightchevron-right-circleuserexternlinkclose
Kontakt

Ditt Doka-team i Oslo-avdelingen

ØKONOMI OG ADMINISTRASJON

Ståle Njatun
Administrerende direktør
Mobil: +47 905 45 452
stale.njatun@doka.com

Anne Jernsletten
Økonomisjef
Mobil: +47 907 85 051
anne.jernsletten@doka.com

Marianne Wear
Økonomimedarbeider
marianne.wear@doka.com

Sylvia Grote
Økonomimedarbeider
Mobil: +47 902 13 615
sylvia.grote@doka.com

SALG

Tore Pedersen
Salgssjef
Mobil: +47 906 02 705
tore.pedersen@doka.com

Arnt Klokkervold
Selger
Mobil: +47 913 95 360
arnt.klokkervold@doka.com

Ruben Drage
Selger
Mobil: +47 410 43 550
ruben.drage@doka.com

Aziz Olsen
Selger
Mobil: +47 997 91 488
aziz.olsen@doka.com

Geir-Arne Aas-Nilsen
Selger
Mobil: +47 905 69 927
geir-arne.nilsen@doka.com

Hans Solli
Selger
Mobil: +47 980 86 006
hans.solli@doka.com

Hilde Martine Solberg
Digital markedskoordinator
(matairnaty leave until august 2021)
hilde-martine.solberg@doka.com

TEKNISK

Thore Haugen
Teknisk sjef
Mobil: +47 918 25 168
thore.haugen@doka.com

Katarzyna Grabowska
Tekniker
Mobil: +47 941 77 696
katarzyna.grabowska@doka.com

Milos Simovic
Senior tekniker
Mobil: +47 465 84 076
milos.simovic@doka.com

Anne Marit Hansen
Tekniker
Mobil: +47 926 26 502
anne.marit.hansen@doka.com

Andreas Berg Jacobsen
Senior tekniker
Mobil: +47 900 66 291
andreas.jakobsen@doka.com

Ivana Savic
Senior tekniker
Mobil: +47 476 39 801
ivana.savic@doka.com

ORDRE OG LOGISTIKK

Stein Høymyr
Logistikkansvarlig
Mobil: +47 982 04 743
stein.hoymyr@doka.com

Ole Marius Aas
Logistikk / Ordre
Mobil: +47 476 37 423
ole-marius.aas@doka.com

Børre Svendsen
Logistikk / Retur
Mobil: +47 940 21 559
borre.svendsen@doka.com

Ronny Andersen
Logistikk / Ordre
Mobil: +47 940 19 422
ronny.andersen@doka.com

Dominik Suchorowski
Logistikk / Retur
Mobil: +47 940 19 424
dominik.suchorowski@doka.com

LAGER

Ingar Rødal
Lagersjef
Mobil: +47 952 42 317
ingar-magne.rodal@doka.com

Oversikt over våre referanser

Follobanen - på rett vei med Concremote

AF-gruppen har tatt i bruk Concremote på ett av sine prosjekter på Follobanen, Three track tunnel. Dette skulle vise seg å være svært lønnsomt.

Det nye Deichmanske bibliotek i Bjørvika i Oslo

I forbindelse med utbyggingen av Bjørvika, dette tidligere havneområdet innerst i Oslofjorden, bygges et av Europas mest moderne biblioteker i form av det nye Deichmanske bibliotek.


Åstfjordbrua

Den 735 meter lange Åstfjordbrua er helt klart det mest iøynefallende enkeltelementet i prosjektet som omfatter utbedring av fylkesvei 714 mellom Hitra og Orkanger.


Dam Sarvsfossen

Konstruksjon av dam Sarvsfossen som er 150 m lang og 50 m høy. Doka leverer forskalingsløsningen for støping av den buede dammen.




Sjekk ut vår nettbutikk!

Få 5% avslag på ditt første kjøp ved å bruke rabattkoden nettbutikk




Kundeportalen myDoka er en gratis tjeneste til alle våre kunder

Alle prosjektdataene dine. Alltid for hånden.




Overvåkning av fasthet i betong med Concremote

Concremote måler temperaturen ved hjelp av sensorer og beregner fasthetsutviklingen i betongen. Tenk fremover i byggeprosessen og øk produktiviteten!




Enkelt og greit med DokaXlight

Ultralett forskaling uten kran

Har du noen spørsmål? Ta kontakt med oss!

Feltene merket med * er obligatoriske.
* Skjemaet er ikke ferdigutfylt!
Meldingen kunne ikke sendes, prøv igjen om litt!
Takk for din henvendelse til Doka!

Vi vil behandle din forespørsel så snart som mulig.

Aktuelle nyheter

På riktig spor med Concremote

17.01.2020 | Presse

Lite klikk, stort steg: Doka lanserer nettbutikk som første i sin sjanger i Norge!

04.03.2019 | Presse

Leseropplevelse med stil

19.12.2017 | Presse