calldocumentfacebookmessagemypartnerwindowsapplegoogleplayworkerroutecoinspinterestplaysearchsmartphonetwittercaraccordeonvideoarrowarrowdownloaddownloaduploadsection_scrollerglobemapIcon-Shop-Websitecontactenergyhomebridgeshighrisetunnelmininghousearrow-uparrow-downarrow-leftarrow-leftarrow-circle-rightchevron-right-circleuserexternlinkcartissuuclosekeystarweb

Ditt Doka-team i Oslo-avdelingen

ØKONOMI OG ADMINISTRASJON

Ståle Njatun
Administrerende direktør
Mobil: +47 905 45 452
stale.njatun@doka.com

Anne Jernsletten
Økonomisjef
Mobil: +47 907 85 051
anne.jernsletten@doka.com

Marianne Wear
Økonomimedarbeider
marianne.wear@doka.com

Sylvia Grote
Økonomimedarbeider
Mobil: +47 902 13 615
sylvia.grote@doka.com

SALG

Tore Pedersen
Salgssjef
Mobil: +47 906 02 705
tore.pedersen@doka.com

Arnt Klokkervold
Selger
Mobil: +47 913 95 360
arnt.klokkervold@doka.com

Ruben Drage
Selger
Mobil: +47 410 43 550
ruben.drage@doka.com

Aziz Olsen
Selger
Mobil: +47 997 91 488
aziz.olsen@doka.com

Geir-Arne Aas-Nilsen
Selger
Mobil: +47 905 69 927
geir-arne.nilsen@doka.com

Hans Solli
Selger
Mobil: +47 980 86 006
hans.solli@doka.com

Hilde Martine Solberg
Digital markedskoordinator
(matairnaty leave until august 2021)
hilde-martine.solberg@doka.com

TEKNISK

Thore Haugen
Teknisk sjef
Mobil: +47 918 25 168
thore.haugen@doka.com

Katarzyna Grabowska
Tekniker
Mobil: +47 941 77 696
katarzyna.grabowska@doka.com

Milos Simovic
Senior tekniker
Mobil: +47 465 84 076
milos.simovic@doka.com

Anne Marit Hansen
Tekniker
Mobil: +47 926 26 502
anne.marit.hansen@doka.com

Andreas Berg Jacobsen
Senior tekniker
Mobil: +47 900 66 291
andreas.jakobsen@doka.com

Ivana Savic
Senior tekniker
Mobil: +47 476 39 801
ivana.savic@doka.com

Wolfgang Neethling
Senior Tekniker
Mobil: +47 920 59 521
wolfgang.neethling@doka.com

ORDRE OG LOGISTIKK

Stein Høymyr
Logistikkansvarlig
Mobil: +47 982 04 743
stein.hoymyr@doka.com

Ole Marius Aas
Logistikk / Ordre
Mobil: +47 476 37 423
ole-marius.aas@doka.com

Børre Svendsen
Logistikk / Retur
Mobil: +47 940 21 559
borre.svendsen@doka.com

Ronny Andersen
Logistikk / Ordre
Mobil: +47 940 19 422
ronny.andersen@doka.com

Dominik Suchorowski
Logistikk / Retur
Mobil: +47 940 19 424
dominik.suchorowski@doka.com

LAGER

Ingar Rødal
Lagersjef
Mobil: +47 952 42 317
ingar-magne.rodal@doka.com

Oversikt over våre referanser

Follobanen - på rett vei med Concremote

AF-gruppen har tatt i bruk Concremote på ett av sine prosjekter på Follobanen, Three track tunnel. Dette skulle vise seg å være svært lønnsomt.

Det nye Deichmanske bibliotek i Bjørvika i Oslo

I forbindelse med utbyggingen av Bjørvika, dette tidligere havneområdet innerst i Oslofjorden, bygges et av Europas mest moderne biblioteker i form av det nye Deichmanske bibliotek.


Åstfjordbrua

Den 735 meter lange Åstfjordbrua er helt klart det mest iøynefallende enkeltelementet i prosjektet som omfatter utbedring av fylkesvei 714 mellom Hitra og Orkanger.


Dam Sarvsfossen

Konstruksjon av dam Sarvsfossen som er 150 m lang og 50 m høy. Doka leverer forskalingsløsningen for støping av den buede dammen.

Har du noen spørsmål? Ta kontakt med oss!

Feltene merket med * er obligatoriske.
* Skjemaet er ikke ferdigutfylt!
Meldingen kunne ikke sendes, prøv igjen om litt!

Aktuelle nyheter

Doka står nå for forskaling OG stillas

25.08.2021 | Presse

På riktig spor med Concremote

17.01.2020 | Presse

Lite klikk, stort steg: Doka lanserer nettbutikk som første i sin sjanger i Norge!

04.03.2019 | Presse