calldocumentfacebookmessagemypartnerwindowsapplegoogleplayworkerroutecoinspinterestplaysearchsmartphonetwittercaraccordeonvideoarrowarrowdownloaddownloaduploadsection_scrollerglobemapIcon-Shop-Websitecontactenergyhomebridgeshighrisetunnelmininghousearrow-uparrow-downarrow-leftarrow-leftarrow-circle-rightchevron-right-circleuserexternlinkcartissuuclosekeystarweb

Ditt Doka-team i Trondheim-avdelingen

ADMINISTRASJON

Stig Ellingsen
Administrasjon / Logistikksjef Norge
Mobil: +47 977 47 210
stig.ellingsen@doka.com

SALG

Tore Pedersen
Salgssjef
Mobil: +47 906 02 705
tore.pedersen@doka.com

Geir Ove Aune
Selger
Mobil: +47 979 75 972
geir-ove.aune@doka.com

Morten Berg
Selger
Mobil: +47 992 87 600
morten.berg@doka.com

Ulf Martin Krystad
Selger
Mobil: +47 948 76 335
ulf.krystad@doka.com

TEKNISK

Thore Haugen
Teknisk sjef
Mobil: +47 918 25 168
thore.haugen@doka.com

Arturas Keturkovacs
Senior tekniker / BIM Koordinator
Mobil: +47 902 59 874
arturas.keturkovas@doka.com

Aliaksei Kandratsenka
Senior tekniker
Mobil: +47 476 79 623
aliaksei.kandratsenka@doka.com

ORDRE OG LOGISTIKK

Fredrik Hellan
Kvalitet- og prosessansvarlig
Direkte: +47 907 21 828
Mobil: +47 958 72 737
fredrik.hellan@doka.com

Roar Berg
Logistikk / Ordre
Mobil: +47 924 00 010
 roar.berg@doka.com

Lars Bakke
Logistikk / Retur
Mobil: +47 907 15 265
lars.bakke@doka.com

Anders Lohse
Logistikk / Ordre
Mobil: +47 906 51 937
anders.lohse@doka.com

LAGER

Geir Ole Sund
Lagersjef
Mobil: +47 948 02 156
geir-ole.sund@doka.com

Oversikt over våre referanser

Follobanen - på rett vei med Concremote

AF-gruppen har tatt i bruk Concremote på ett av sine prosjekter på Follobanen, Three track tunnel. Dette skulle vise seg å være svært lønnsomt.

Det nye Deichmanske bibliotek i Bjørvika i Oslo

I forbindelse med utbyggingen av Bjørvika, dette tidligere havneområdet innerst i Oslofjorden, bygges et av Europas mest moderne biblioteker i form av det nye Deichmanske bibliotek.


Åstfjordbrua

Den 735 meter lange Åstfjordbrua er helt klart det mest iøynefallende enkeltelementet i prosjektet som omfatter utbedring av fylkesvei 714 mellom Hitra og Orkanger.


Dam Sarvsfossen

Konstruksjon av dam Sarvsfossen som er 150 m lang og 50 m høy. Doka leverer forskalingsløsningen for støping av den buede dammen.

Har du noen spørsmål? Ta kontakt med oss!

Feltene merket med * er obligatoriske.
* Skjemaet er ikke ferdigutfylt!
Meldingen kunne ikke sendes, prøv igjen om litt!

Aktuelle nyheter

Doka står nå for forskaling OG stillas

25.08.2021 | Presse

På riktig spor med Concremote

17.01.2020 | Presse

Lite klikk, stort steg: Doka lanserer nettbutikk som første i sin sjanger i Norge!

04.03.2019 | Presse