calldocumentfacebookmessagemypartnerwindowsapplegoogleplayworkerroutecoinspinterestplaysearchsmartphonetwittercaraccordeonvideoarrowarrowdownloaddownloaduploadsection_scrollerglobemapIcon-Shop-Websitecontactenergyhomebridgeshighrisetunnelmininghousearrow-uparrow-downarrow-leftarrow-leftarrow-circle-rightchevron-right-circleuserexternlinkclose

Kontaktpersoner hos Doka Sverige AB

Din partner hos Doka Sverige AB står alltid till tjänst. Välj önskad avdelning nedan!

UDDEVALLA HUVUDKONTOR OCH LAGER

Doka Sverige AB
Kurödsvägen 20
SE 451 55 Uddevalla
+46 (0)10 / 45 16 300

Vägbeskrivning
VD
Claes Thoresson

Claes Thoresson
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 320
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 25
E-post claes.thoresson@doka.com


Order / Logistik

Robert Molin
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 303
Mobil: +46 (0)70 / 375 63 67
E-post robert.molin@doka.com

Andreas Bark

Andreas Bark
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 305
Mobil: +46 (0)70 / 375 69 55
E-post andreas.bark@doka.com

Zäta

Mikael Zackrisson
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 306
Mobil: +46(0)70 / 375 61 25
E-post mikael.zackrisson@doka.com

Martin Jacobsson

Martin Jacobsson
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 302
Mobil: +46 (0)70 / 385 66 03
E-post martin.jacobsson@doka.com

Anders_Ohlsson

Anders Ohlsson
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 337
E-post anders.ohlsson@doka.com

Peter Ellström

Peter Ellström | Lagerchef
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 325
Mobil: +46 (0)76 / 115 98 04
E-post peter.ellstroem@doka.com

Anders Thoresson

Anders Thoresson | Operations Manager
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 304
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 30
E-post anders.thoresson@doka.com


Teknik

Conny Nilsson | Teknisk chef
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 313
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 34
E-post conny.nilsson@doka.com

Christian Fahrenheim

Christian Fahrenheim | Bitr. Teknisk chef
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 312
Mobil: +46 (0)70 / 375 63 66
E-post christian.fahrenheim@doka.com

Peter Larsson

Peter Larsson | Gruppledare
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 314
Mobil: +46 (0)70 / 368 57 77
E-post peter.larsson@doka.com

Håkan Jirestrand

Håkan Jirestrand
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 310
Mobil: +46 (0)70 / 375 63 34
E-post hakan.jirestrand@doka.com

Sava

Sava Naydenov
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 311
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 07
E-post sava.naydenov@doka.com

Sam Rembo

Sam Rembo
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 346
Mobil: +46 (0)70 / 375 65 55
E-post sam.rembo@doka.com

Semi Khassen

Semi Khassen
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 371
Mobil: +46 (0)70 / 375 68 80
E-post semi.khassen@doka.com


Ekonomi

Susanne Thoresson
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 301
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 87
E-post susanne.thoresson@doka.com

Rebecca

Rebecca Hixén
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 322
Mobil: +46 (0) 70 / 257 40 46
E-post rebecca.hixen@doka.com

Yvette Jannesson

Yvette Jannesson
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 321
Mobil: +46 (0)70 / 375 68 46
E-post yvette.jannesson@doka.com

Niclas Blom

Niclas Blom | Marknadskommunikatör
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 307
Mobil: +46 (0)70 / 375 72 92
E-post niclas.blom@doka.com

ROSERSBERG FÖRSÄLJNINGSKONTOR OCH LAGER

Doka Sverige AB
Metallvägen 40
SE 195 72 Rosersberg
+46 (0)10 / 45 16 300

Vägbeskrivning
Försäljning
högberg

Anders Högberg | Marknadschef
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 380
Mobil: +46 (0) 70 / 375 66 31
E-post anders.hoegberg@doka.com

Kent Nyman

Kent Nyman
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 381
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 32
E-post kent.nyman@doka.com

Bratt

Håkan Bratt
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 382
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 35
E-post hakan.bratt@doka.com

Mårtensson

Magnus Mårtensson
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 385
Mobil: +46 (0)70 / 375 63 35
E-post magnus.martensson@doka.com

Östergård

Leif Östergård
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 384
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 48
E-post leif.ostergard@doka.com

Robert Björkman

Robert Björkman
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 387
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 56
E-post robert.bjoerkman@doka.com


Order / Logistik
Holst

Niclas Holst | Operations Manager Rosersberg
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 363
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 04
E-post niclas.holst@doka.com

Stefan Fredriksson
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 361
Mobil: +46 (0)70 / 375 02 26
E-post stefan.fredriksson@doka.com

Jägroth

Mikael Jägroth
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 364
Mobil: +46 (0)70 / 375 01 84
E-post mikael.jaegroth@doka.com

Elena

Elena Sjögren
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 362
Mobil: +46 (0)70 / 375 02 36
E-post elena.sjogren@doka.com

Johan Övergaard

Johan Övergaard
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 365
Mobil: +46 (0)70 / 375 13 68
E-post johan.oevergaard@doka.com

Niklas Nyman

Niklas Nyman
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 366
Mobil: +46 (0)70 / 375 88 95
E-post niklas.nyman@doka.com

Dan Forsberg

Dan Forsberg | Lagerchef
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 374
Mobil: +46 (0)70 / 375 51 07
E-post dan.forsberg@doka.com


Teknik
Lukas Palme

Lukas Palme | Gruppledare
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 315
Mobil: +46 (0)70 / 375 67 73
E-post lukas.palme@doka.com

Carlos Maluenda
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 368
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 51
E-post carlos.maluenda@doka.com

Michael Höök

Michael Höök
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 369
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 61
E-post michael.hook@doka.com

Mardini

George Mardini
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 370
Mobil: +46 (0)70 / 375 60 54
E-post george.mardini@doka.com

Jelena Danicic

Jelena Danicic
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 372
Mobil: +46 (0)70 / 375 02 74
E-post jelena.danicic@doka.com

Georgi Radev

Georgi Radev
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 316
Mobil: +46 (0)73 / 375 62 21
E-post georgi.radev@doka.com

Andrei

Andrei Akimochkin
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 379
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 20
E-post andrei.akimochkin@doka.com

GÖTEBORG FÖRSÄLJNINGSKONTOR

Doka Sverige AB
Sisjö Kullegata 8
SE 421 32 Göteborg
+46 (0)10 / 45 16 300

Roland Lundgren

Roland Lundgren
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 341
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 36
E-post roland.lundgren@doka.com

Joachim Adolfsson

Joachim Adolfsson
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 342
Mobil: +46 (0)70 / 375 63 31
E-post joachim.adolfsson@doka.com

Johnny Aronsson

Johnny Aronsson
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 347
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 47
E-post johnny.aronsson@doka.com

Patrik Öhrn

Patrik Öhrn
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 323
Mobil: +46 (0)70 / 375 67 37
E-post patrik.oehrn@doka.com

MALMÖ FÖRSÄLJNINGSKONTOR

Doka Sverige AB
Hanögatan 11
SE 211 24 Malmö
+46 (0)10 / 45 16 300

Torben Christensen

Torben Christensen
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 343
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 28
E-post torben.christensen@doka.com

Lars Jakobsson

Lars Jakobsson
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 345
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 13
E-post lars.jakobsson@doka.com

KALMAR FÖRSÄLJNINGSKONTOR

Doka Sverige AB
Kurödsvägen 20
SE 451 55 Uddevalla
+46 (0)10 / 45 16 300

Lars Wiréen
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 344
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 33
E-post lars.wireen@doka.com

KRAMFORS FÖRSÄLJNINGSKONTOR

Doka Sverige AB
Ringvägen 4
SE 870 32 Kramfors
+46 (0)10 / 45 16 300

Per-Erik Eriksson

Per-Erik Eriksson
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 383
Mobil: +46 (0)73 / 375 70 37
E-post per-erik.eriksson@doka.com

KALIX FÖRSÄLJNINGSKONTOR

Doka Sverige AB
Furuhedsvägen 27
SE 952 31 Kalix
+46 (0)10 / 45 16 300

Michael Utter

Michael Utter
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 386
Mobil: +46 (0)70 / 375 63 37
E-post michael.utter@doka.com