calldocumentfacebookmessagemypartnerwindowsapplegoogleplayworkerroutecoinspinterestplaysearchsmartphonetwittercaraccordeonvideoarrowarrowdownloaddownloaduploadsection_scrollerglobemapIcon-Shop-Websitecontactenergyhomebridgeshighrisetunnelmininghousearrow-uparrow-downarrow-leftarrow-leftarrow-circle-rightchevron-right-circleuserexternlinkclose
Kontakt

Doka Sverige står alltid till tjänst

Vi är drygt 100 anställda och har 6 kontor i Sverige med lager på våra depåer i Stockholm och Uddevalla.
Vänligen välj önskad avdelning nedan.

Uddevalla

Doka Sverige AB
Kurödsvägen 20
451 55 Uddevalla
+46 (0)10 / 45 16 300

Vägbeskrivning

Administration

Claes Thoresson

Claes Thoresson | VD
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 320
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 25
E-post claes.thoresson@doka.com

Rebecca

Rebecca Hixén | Ekonomi
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 322
Mobil: +46 (0) 70 / 257 40 46
E-post rebecca.hixen@doka.com

person i kontorsmiljö

Susanne Thoresson | Ekonomi
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 301
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 87
E-post susanne.thoresson@doka.com

Yvette Jannesson

Yvette Jannesson | Ekonomi
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 321
Mobil: +46 (0)70 / 375 68 46
E-post yvette.jannesson@doka.com

Niclas Blom

Niclas Blom | Marknadskommunikatör
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 307
Mobil: +46 (0)70 / 375 72 92
E-post niclas.blom@doka.com

Order/Logistik

Anders Thoresson

Anders Thoresson | Operations Manager
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 304
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 30
E-post anders.thoresson@doka.com

person vid dator

Robert Molin
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 303
Mobil: +46 (0)70 / 375 63 67
E-post robert.molin@doka.com

Andreas Bark

Andreas Bark
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 305
Mobil: +46 (0)70 / 375 69 55
E-post andreas.bark@doka.com

Zäta

Mikael Zackrisson
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 306
Mobil: +46(0)70 / 375 61 25
E-post mikael.zackrisson@doka.com

Martin Jacobsson

Martin Jacobsson
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 302
Mobil: +46 (0)70 / 385 66 03
E-post martin.jacobsson@doka.com

Anders_Ohlsson

Anders Ohlsson
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 337
E-post anders.ohlsson@doka.com

Johan Andersson

Johan Andersson
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 395
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 95
E-post johan.andersson@doka.com

Teknik

Christian Fahrenheim

Christian Fahrenheim | Teknisk chef
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 312
Mobil: +46 (0)70 / 375 63 66
E-post christian.fahrenheim@doka.com

Peter Larsson

Peter Larsson | Gruppledare
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 314
Mobil: +46 (0)70 / 368 57 77
E-post peter.larsson@doka.com

Håkan Jirestrand

Håkan Jirestrand
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 310
Mobil: +46 (0)70 / 375 63 34
E-post hakan.jirestrand@doka.com

Sava

Sava Naydenov
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 311
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 07
E-post sava.naydenov@doka.com

Lager

Mikael Palander, Lagerchef

Mikael Palander | Lagerchef
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 326
Mobil: +46 (0)76 / 115 98 06
E-post mikael.palander@doka.com

Stockholm

Doka Sverige AB
Metallvägen 40
SE 195 72 Rosersberg
+46 (0)10 / 45 16 300

Vägbeskrivning

Försäljning

anders högberg

Anders Högberg | Försäljningschef
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 383
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 31
E-post anders.hoegberg@doka.com

håkan bratt

Håkan Bratt
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 382
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 35
E-post hakan.bratt@doka.com

kent nyman

Kent Nyman
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 381
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 32
E-post kent.nyman@doka.com

leif östergård

Leif Östergård
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 384
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 48
E-post leif.ostergard@doka.com

magnus mårtensson

Magnus Mårtensson
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 385
Mobil: +46 (0)70 / 375 63 35
E-post magnus.martensson@doka.com

robert björkman

Robert Björkman
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 387
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 56
E-post robert.bjoerkman@doka.com

Order/Logistik

holst

Niclas Holst | Operations Manager Rosersberg
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 363
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 04
E-post niclas.holst@doka.com

niklas nyman

Niklas Nyman
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 366
Mobil: +46 (0)70 / 375 88 95
E-post niklas.nyman@doka.com

stefan fredriksson

Stefan Fredriksson
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 361
Mobil: +46 (0)70 / 375 02 26
E-post stefan.fredriksson@doka.com

elena sjögren

Elena Sjögren
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 362
Mobil: +46 (0)70 / 375 02 36
E-post elena.sjogren@doka.com

ricardo gonzalez

Ricardo Gonzalez
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 348
Mobil: +46 (0)70 / 375 63 55
E-post ricardo.gonzalez@doka.com

dennis wagell

Dennis Wagell
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 365
Mobil: +46 (0)70 / 375 13 68
E-post dennis.wagell@doka.com

KMA-Samordnare

jägroth

Mikael Jägroth
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 364
Mobil: +46 (0)70 / 375 01 84
E-post mikael.jaegroth@doka.com

Teknik

palme

Lukas Palme | Gruppledare
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 315
Mobil: +46 (0)70 / 375 67 73
E-post lukas.palme@doka.com

jelena danicic

Jelena Danicic
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 372
Mobil: +46 (0)70 / 375 02 74
E-post jelena.danicic@doka.com

george mardini

George Mardini
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 370
Mobil: +46 (0)70 / 375 60 54
E-post george.mardini@doka.com

michael höök

Michael Höök
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 369
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 61
E-post michael.hook@doka.com

carlos maluenda

Carlos Maluenda
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 368
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 51
E-post carlos.maluenda@doka.com

georgi radev

Georgi Radev
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 316
Mobil: +46 (0)73 / 375 62 21
E-post georgi.radev@doka.com

pedram massoud

Pedram Massoudi
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 327
Mobil: +46 (0)70 / 375 63 27
E-post pedram.massoudi@doka.com

serhat erden

Serhat Erden
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 377
Mobil: +46 (0)70 / 375 67 75
E-post serhat.erden@doka.com

Lager

serbest

Serbest Berwari | Lagerchef
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 375
Mobil: +46 (0)70 / 508 55 64
E-post serbest.berwari@doka.com

Malmö

Doka Sverige AB
Hanögatan 11
SE 211 24 Malmö
+46 (0)10 / 45 16 300

Vägbeskrivning

Försäljning

torben

Torben Christensen
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 343
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 28
E-post torben.christensen@doka.com

lars jakobsson

Lars Jakobsson
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 345
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 13
E-post lars.jakobsson@doka.com

strand

Anders Strand
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 353
Mobil: +46 (0)70 / 375 60 43
E-post anders.strand@doka.com

Teknik

elis ali

Elis Ali
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 373
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 71
E-post elis.ali@doka.com

andreas_njamculovic

Andreas Njamculovic
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 334
Mobil: +46 (0)70 / 375 67 54
E-post andreas.njamculovic@doka.com

Göteborg

Doka Sverige AB
Sisjö Kullegata 8
SE 421 32 Göteborg
+46 (0)10 / 45 16 300

Vägbeskrivning

Försäljning

joachim adolfsson

Joachim Adolfsson
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 342
Mobil: +46 (0)70 / 375 63 31
E-post joachim.adolfsson@doka.com

johnny aronsson

Johnny Aronsson
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 347
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 47
E-post johnny.aronsson@doka.com

patrik öhrn

Patrik Öhrn
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 323
Mobil: +46 (0)70 / 375 67 37
E-post patrik.oehrn@doka.com

tomas carlsson

Tomas Carlsson
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 336
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 36
E-post tomas.carlsson@doka.com

Kalmar

Doka Sverige AB
Åbyholm 337
SE 373 38 Holmsjö
+46 (0)10 / 45 16 344

Vägbeskrivning

Försäljning

lars wireen

Lars Wiréen
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 344
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 33
E-post lars.wireen@doka.com

Boden

Doka Sverige AB
Pontonjärsvägen 10
SE 961 43 Boden
+46 (0)10 / 45 16 386

Vägbeskrivning

Försäljning

anders vesterlund

Anders Vesterlund
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 386
Mobil: +46 (0)70 / 375 63 37
E-post anders.vesterlund@doka.com