calldocumentfacebookmessagemypartnerwindowsapplegoogleplayworkerroutecoinspinterestplaysearchsmartphonetwittercaraccordeonvideoarrowarrowdownloaddownloaduploadsection_scrollerglobemapIcon-Shop-Websitecontactenergyhomebridgeshighrisetunnelmininghousearrow-uparrow-downarrow-leftarrow-leftarrow-circle-rightchevron-right-circleuserexternlinkcartissuuclosekeystarweb

Ditt Doka-team i Helsingborg

FÖRSÄLJNING

Anders Strand

Anders Strand
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 353
Mobil: +46 (0)70 / 375 60 43
anders.strand@doka.com

Emil Pedersen

Emil Pedersen
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 351
Mobil: +46 (0)70 / 375 67 51
emil.pedersen@doka.com

Torben Christensen

Torben Christensen
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 343
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 28
torben.christensen@doka.com

TEKNIK

Elis Ali

Elis Ali
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 373
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 71
elis.ali@doka.com

Andreas Njamculovic

Andreas Njamculovic
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 334
Mobil: +46 (0)70 / 375 67 54
andreas.njamculovic@doka.com

ORDER & LOGISTIK

Emil Hallberg

Emil Hallberg
Direkt: +46 (0)10 / 451 63 25
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 27
emil.hallberg@doka.com

charlotte

Charlotte Jönsson
Direkt: +46 (0)10 / 451 63 13
Mobil: +46 (0)70 / 375 60 44
charlotte.joensson@doka.com

LAGER

marck

Marck Lundberg | Lagerchef
Direkt: +46 (0)10 / 451 63 29
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 45
marck.lundberg@doka.com

Översikt av våra referensprojekt:

E4 Förbifart Stockholm

Doka Sverige har fått förtroendet att leverera formmaterial till flertalet av sträckans olika trafikplatser - FSE105 Kungens Kurva, FSE502 Hjulsta Norra, FSE61 Akalla och FSE62 Häggvik, där majoriteten av de olika projekten innehåller betongtunnlar.

Dingersjö mötesstation

Trafikverket bygger dubbelspårig järnväg mellan Dingersjö och Sundsvall. Syftet är att öka kapaciteten på Ostkustbanan. Detta kan ses som en delinvestering i ett framtida dubbelspår mellan Sundsvall och Gävle.

Parkeringshus Hagastaden

Stockholm Parkering har i uppdrag av kommunfullmäktige i Stockholms stad att bygga nya, underjordiska garage i syfte att avlasta gatumarken från parkerade bilar.

Fält markerade med * krävs!
* Formulär ej komplett.
Kontrollera att samtliga fält markerade med en asterisk (*) är ifyllda och vänligen försök igen. Tack för ditt tålamod!

Doka Sverige presenterar ställningslösningar på Nordbygg 2024

19.04.2024 | Press

Förenade krafter: MFE Formwork Technology, baserat i Malaysia, är nu en del av Doka

21.03.2024 | Nyheter

Doka säkrar formkontrakt för världens näst högsta torn

04.03.2024 | Press