calldocumentfacebookmessagemypartnerwindowsapplegoogleplayworkerroutecoinspinterestplaysearchsmartphonetwittercaraccordeonvideoarrowarrowdownloaddownloaduploadsection_scrollerglobemapIcon-Shop-Websitecontactenergyhomebridgeshighrisetunnelmininghousearrow-uparrow-downarrow-leftarrow-leftarrow-circle-rightchevron-right-circleuserexternlinkcartissuuclosekeystarweb

Ditt Doka-team i Rosersberg:

FÖRSÄLJNING

Anders Hoegberg

Anders Högberg
Försäljningschef
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 383
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 31
anders.hoegberg@doka.com

Hakan Bratt

Håkan Bratt
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 382
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 35
hakan.bratt@doka.com

Kent Nyman

Kent Nyman
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 381
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 32
kent.nyman@doka.com

Leif Oestergard

Leif Östergård
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 384
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 48
leif.ostergard@doka.com

Magnus Martensson

Magnus Mårtensson
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 385
Mobil: +46 (0)70 / 375 63 35
magnus.martensson@doka.com

Robert Björkman

Robert Björkman
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 387
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 56
robert.bjoerkman@doka.com

TEKNIK

Lukas Palme

Lukas Palme
Gruppledare
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 315
Mobil: +46 (0)70 / 375 67 73
lukas.palme@doka.com

Jelena Danicic

Jelena Danicic
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 372
Mobil: +46 (0)70 / 375 02 74
jelena.danicic@doka.com

George Mardini

George Mardini
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 370
Mobil: +46 (0)70 / 375 60 54
george.mardini@doka.com

Michael Hook

Michael Höök
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 369
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 61
michael.hook@doka.com

 Carlos Maluenda

Carlos Maluenda
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 368
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 51
carlos.maluenda@doka.com

Georgi Radev

Georgi Radev
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 316
Mobil: +46 (0)73 / 375 62 21
georgi.radev@doka.com

Pedram Massoudi

Pedram Massoudi
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 327
Mobil: +46 (0)70 / 375 63 27
pedram.massoudi@doka.com

Serhat Erden

Serhat Erden
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 377
Mobil: +46 (0)70 / 375 67 75
serhat.erden@doka.com

ORDER/LOGISTIK

Niclas Holst

Niclas Holst
Operations Manager Rosersberg
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 363
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 04
niclas.holst@doka.com

Niklas Nyman

Niklas Nyman
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 366
Mobil: +46 (0)70 / 375 88 95
niklas.nyman@doka.com

Stefan Fredriksson

Stefan Fredriksson
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 361
Mobil: +46 (0)70 / 375 02 26
stefan.fredriksson@doka.com

Elena Sjögren

Elena Sjögren
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 362
Mobil: +46 (0)70 / 375 02 36
elena.sjogren@doka.com

Ricardo Gonzalez

Ricardo Gonzalez
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 348
Mobil: +46 (0)70 / 375 63 55
ricardo.gonzalez@doka.com

Dennis Wagell

Dennis Wagell
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 365
Mobil: +46 (0)70 / 375 13 68
dennis.wagell@doka.com

LAGER

Serbest Berwari

Serbest Berwari
Lagerchef
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 375
Mobil: +46 (0)70 / 508 55 64
serbest.berwari@doka.com

KMA-SAMORDNARE

Mikael Jägroth

Mikael Jägroth
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 364
Mobil: +46 (0)70 / 375 01 84
mikael.jaegroth@doka.com


Översikt av våra referensprojekt:

E4 Förbifart Stockholm

Doka Sverige har fått förtroendet att leverera formmaterial till flertalet av sträckans olika trafikplatser - FSE105 Kungens Kurva, FSE502 Hjulsta Norra, FSE61 Akalla och FSE62 Häggvik, där majoriteten av de olika projekten innehåller betongtunnlar.

Dingersjö mötesstation

Trafikverket bygger dubbelspårig järnväg mellan Dingersjö och Sundsvall. Syftet är att öka kapaciteten på Ostkustbanan. Detta kan ses som en delinvestering i ett framtida dubbelspår mellan Sundsvall och Gävle.

Parkeringshus Hagastaden

Stockholm Parkering har i uppdrag av kommunfullmäktige i Stockholms stad att bygga nya, underjordiska garage i syfte att avlasta gatumarken från parkerade bilar.


Fält markerade med * krävs!
* Formulär ej komplett.
Kontrollera att samtliga fält markerade med en asterisk (*) är ifyllda och vänligen försök igen. Tack för ditt tålamod!
Tack för att du tagit kontakt med oss på Doka.
Vi återkommer till dig så snart vi behandlat ditt ärende.
Vi på Doka önskar dig en fortsatt bra dag!

Läsupplevelse med stämning

19.12.2017 | Press

Skräddarsydda formar för komplexa projekt

06.11.2017 | Press

Doka formar höghus nummer 1 000 år 2017

08.09.2017 | Press