calldocumentfacebookmessagemypartnerwindowsapplegoogleplayworkerroutecoinspinterestplaysearchsmartphonetwittercaraccordeonvideoarrowarrowdownloaddownloaduploadsection_scrollerglobemapIcon-Shop-Websitecontactenergyhomebridgeshighrisetunnelmininghousearrow-uparrow-downarrow-leftarrow-leftarrow-circle-rightchevron-right-circleuserexternlinkcartissuuclosekeystarweb

Ditt Doka-team i Uddevalla:

LEDNING

Claes Thoresson

Claes Thoresson
VD
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 320
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 25
claes.thoresson@doka.com


EKONOMI & MARKNADSFÖRING

Rebecca Hixén

Rebecca Hixén
Ekonomi
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 322
Mobil: +46 (0) 70 / 257 40 46
rebecca.hixen@doka.com

Susanne Thoresson

Susanne Thoresson
Ekonomi
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 301
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 87
susanne.thoresson@doka.com

Yvette Jannesson

Yvette Jannesson
Ekonomi
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 321
Mobil: +46 (0)70 / 375 68 46
yvette.jannesson@doka.com

Niclas Blom

Niclas Blom
Marknadskommunikatör
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 307
Mobil: ++46 (0)70 / 375 72 92
E-post niclas.blom@doka.com

TEKNIK

Christian Fahrenheim

Christian Fahrenheim
Teknisk chef
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 312
Mobil: +46 (0)70 / 375 63 66
christian.fahrenheim@doka.com

Peter Larsson

Peter Larsson
Gruppledare
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 314
Mobil: +46 (0)70 / 368 57 77
peter.larsson@doka.com

Hakan Jirestrand

Håkan Jirestrand
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 310
Mobil: +46 (0)70 / 375 63 34
hakan.jirestrand@doka.com

Sava Naydenov

Sava Naydenov
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 311
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 07
sava.naydenov@doka.com

ORDER/LOGISTIK

Anders Thoresson

Anders Thoresson
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 304
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 30
anders.thoresson@doka.com

Robert Molin

Robert Molin
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 303
Mobil: +46 (0)70 / 375 63 67
robert.molin@doka.com

Andreas Bark

Andreas Bark
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 305
Mobil: +46 (0)70 / 375 69 55
andreas.bark@doka.com

Mikael zackrisson

Mikael Zackrisson
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 306
Mobil: +46(0)70 / 375 61 25
mikael.zackrisson@doka.com

Martin Jacobsson

Martin Jacobsson
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 302
Mobil: +46 (0)70 / 385 66 03
martin.jacobsson@doka.com

Anders Ohlsson

Anders Ohlsson
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 337
anders.ohlsson@doka.com

Johan Andersson

Johan Andersson
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 395
Mobil: +46 (0)70 / 375 66 95
johan.andersson@doka.com

LAGER

Mikael Palander

Mikael Palander
Lagerchef
Direkt: +46 (0)10 / 45 16 326
Mobil: +46 (0)76 / 115 98 06
mikael.palander@doka.com


Översikt av våra referensprojekt:

E4 Förbifart Stockholm

Doka Sverige har fått förtroendet att leverera formmaterial till flertalet av sträckans olika trafikplatser - FSE105 Kungens Kurva, FSE502 Hjulsta Norra, FSE61 Akalla och FSE62 Häggvik, där majoriteten av de olika projekten innehåller betongtunnlar.

Dingersjö mötesstation

Trafikverket bygger dubbelspårig järnväg mellan Dingersjö och Sundsvall. Syftet är att öka kapaciteten på Ostkustbanan. Detta kan ses som en delinvestering i ett framtida dubbelspår mellan Sundsvall och Gävle.

Parkeringshus Hagastaden

Stockholm Parkering har i uppdrag av kommunfullmäktige i Stockholms stad att bygga nya, underjordiska garage i syfte att avlasta gatumarken från parkerade bilar.


Fält markerade med * krävs!
* Formulär ej komplett.
Kontrollera att samtliga fält markerade med en asterisk (*) är ifyllda och vänligen försök igen. Tack för ditt tålamod!
Tack för att du tagit kontakt med oss på Doka.
Vi återkommer till dig så snart vi behandlat ditt ärende.
Vi på Doka önskar dig en fortsatt bra dag!

Läsupplevelse med stämning

19.12.2017 | Press

Skräddarsydda formar för komplexa projekt

06.11.2017 | Press

Doka formar höghus nummer 1 000 år 2017

08.09.2017 | Press